Indianin cierpi w milczeniu. Vademecum zdrowia prawdziwego mężczyzny

Wydawnictwo: StudioEMKA
zdrowie, medycyna

Mężczyźni mają zwykle problem z ujawnieniem stanu własnego ciała i ducha, choć w życiu zawodowym wykazują się o wiele większą odwagą. Nie są skłonni uznać, że ich również dotykają zmiany kondycji psychicznej i fizycznej, a już na pewno nie przyjmą tego do wiadomości oprószeni lekką siwizną biznesmeni. Oni są mistrzami tłumaczenia własnych odczuć, którym już w dzieciństwie wpajano, że ‘‘prawdziwy mężczyzna nie okazuje bólu’‘. Dr Nicolas Langloh udowadnia, że dzięki mądrym przemianom ciała i duszy można zachować zdrowie aż do późnej starości. W jasny i przystępny sposób opisuje cały organizm i zachodzące w nim procesy, od siwienia włosów aż po depresję.