Prześladowana

Tłumaczenie: Monika Mróz
Cykl: Skandynawska Saga. Hannah (tom 2)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Forfulgt

Po trudnym czasie spędzonym w Danii Hannah wraca do Rudningen. Jednak również w ukochanej dolinie nie może zaznać spokoju. Lensman nie ustaje w wysiłkach, aby zdobyć jej serce i nie przebiera w środkach, byle tylko osiągnąć swój cel. Okazuje się, że nie tylko on utrudnia Hannah życie tego lata. W górach pojawia się tajemniczy potwór i nikt nie czuje się bezpieczny. W tym samym czasie na...

W tym samym czasie na Sørholm między synem Hannah, Olem i Søphie rodzi się niałatwe, ze względu na konflikt między rodzicami, uczucie.

Monika1982 | 2016-06-01
Na półkach: Przeczytane, 2013