Siły ciemności

Cykl: Skandynawska Saga. Hannah (tom 37)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Morkemakter
Amanda

Knut i Hannah podejmują desperacką pogoń za Putte, by odzyskać uprowadzonego syna. Hannah będzie musiała użyć całej swojej pomysłowości i zdolności przekonywania, by skłonić opiekunkę do poddania się. Tymczasem pomiędzy Sebjorg i Nansem kwitnie uczucie. Mimo to Hans denerwuje się przed poproszeniem Olego o rękę ukochanej. Czy właściciel tak okazałego majątku jakim jest Sorholm, zaakceptuje...

Tymczasem pomiędzy Sebjorg i Nansem kwitnie uczucie. Mimo to Hans denerwuje się przed poproszeniem Olego o rękę ukochanej. Czy właściciel tak okazałego majątku jakim jest Sorholm, zaakceptuje zięcia-kuśnierza?

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2010

Tiril | 2016-08-17