Love the Boss
angielski
mmm

From Bestselling Author, Lexy Timms, comes a billionaire romance that'll make you swoon and fall in love all over again. Newly crowned Senior Partner, Jamie Connors, is determined to prove to her boss that she is worth her weight in gold. More like diamonds, well one diamond actually. Billionaire Alex Reid has given her a promotion with her job, and also with his heart. A man who claims to...

Billionaire Alex Reid has given her a promotion with her job, and also with his heart. A man who claims to have no knowledge of how to love, he's given her a key to his heart and his house. He wants her to move in together.

She has the job of her dreams and the perfect man to go with it. However, is moving in enough for Jamie?

Is she willing to put her job on the line and risk everything to show Alex that what she really wants is to be together forever?

źródło opisu: http://lexytimms.wixsite.com/savingforever/managing-the-bosses

źródło okładki: http://lexytimms.wixsite.com/savingforever/managing-the-bosses

lulamae | 2017-02-06
Przeczytana: 04 lutego 2017

Czwarty już tom losów Jamie i Alexa. Tym razem związek jest w rozkwicie chociaż Alex cierpi na przewlekły pracoholizm co odbija się na związku tej dwójki. Dodatkowym problemem jest to, że w firmie ktoś podkrada pieniądze.
Brat Alexa wprowadza się do byłego już mieszkania Jamie, a Jamie przeprowadza się do Alexa.

Jak J i A odnajdą się w nowej sytuacji?

Można uznać ten tom za udany. Całkiem sporo się dzieje, a wszystko nie kręci się wokół tylko jednego problemu. Jest problem z kretem w pracy i są problemy prywatne pomiędzy Jamie i Alexem, a dodatkowo jeszcze mały wątek z kradzieżami w okolicy.

Nadal drażni mnie styl w jakim napisana jest książka, ale muszę przyznać, że ten tom należy do jednych z lepszych w serii.

k_a_s_i_a | 2017-03-05
Przeczytana: 05 marca 2017

Alex zachowuje się czasem jakby miał PMS! Raz jest miły, zabawny i kochający, a czasem jak ma zły dzień wychodzi z niego mały arogancki potworek :) Zastanawiam się tedy jak Jamie może to znosić? Ale cóż miłość nie wybiera. Nicholas atakuje Alexa i wytacza ciężkie działa... Ciekawe co z tego wyniknie? Szkoda mi Giny. Biedna dziewczyna była pod wpływem jego czarów i niestety tym samym zdradziła Alexa, a byli praktycznie jak rodzina. Walentynki Jamie były po prostu wspaniałe :) Duży plus dla Alexa.

Ewitka | 2017-04-27
Na półkach: Przeczytane, E-book, Erotica, 2017
Przeczytana: 06 lutego 2017

Może to już nie jest to, co pierwsza część, ale z przyjemnością sięga się po kolejne tomy tej serii. Tym razem Alex zmaga się z problemem defraudacji pieniędzy w firmie i przez swój pracoholizm, i nie tylko, odtrąca od siebie Jamie, ale ona nie byłaby sobą, gdyby o niego nie walczyła i poniekąd przyczyniła się do rozwiązania całej tej sytuacji. Dodatkowo pojawia się problem z kradzieżą w okolicy miejsca zamieszkania Jamie i Alexa, myślałam nawet,że to będzie coś poważniejszego, a wyszła niezła farsa.

Ligeria | 2017-08-05
Na półkach: Przeczytane, W oryginale :)
Chokechain | 2017-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2017