Bez motywu

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Puzzle for Wantons
Izzoldah

Lorraine Pleygel zaprasza do swej luksusowej rezydencji w Newadzie trzy, rozwodzące się właśnie, najlepsze swoje koleżanki, nie uprzedzając, że w tym samym czasie zjawią się tam ich znienawidzeni mężowie. Napiętą wobec zaistniałego faktu sytuację zakłóca dodatkowo seria tragicznych splotów wydarzeń. Kiedy ginie Dorothy Flanders, pierwsza z rozwiązłych żon, wszyscy zgodnie uznają to za wypadek, ale śmierć kolejnej ofiary, Janet Laguno, jest już ewidentnym morderstwem. Zwłaszcza, że to nie koniec serii potwornych zbrodni.

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 1999

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Ka_tarzyna | 2016-03-10
Na półkach: Przeczytane, Kryminały, A MAM

Stylowy kryminał, mimo, ze amerykański no i telewizyjna adaptacja w Teatrze Kobra - klasa, a zwłaszcza Krystyna Sienkiewicz w roli małej sprytnej Mimi.

czerwie_z_cylindra | 2013-09-30
Przeczytana: 30 września 2013

Trup za trupem zawsze w cenie!

Athoualia | 2016-10-06
Przeczytana: 22 października 2016

I znów wciągnęłam się w fabułę. Tym razem morderca był wśród nas, aż ciężko było trafić kto to był. Bardzo dobrze opisany kryminał! Kto by się spodziewał tak dobrego talentu detektywistycznego po poruczniku marynarki i wielkiej gwiazdy Hollywood?

Nitroglyzerin | 2014-07-27
Przeczytana: 28 czerwca 2014

Dla mnie książka na jeden dzień. Podobała mi się, lecz nie wywyższa się czymś nadzwyczajnym.

Babcia Gąska | 2017-10-07
Beatris09 | 2017-06-28