Zapach Wiary - Przebudzenie

Wydawnictwo: Lulu.com
Adrian

Co ma do powiedzenia upadły anioł, który obwiescił światu swoje istnienie. O co byś go zapytał, gdyby usiadł przed tobą i zaproponował filiżankę spełnienia. Gdyby się objawił w zapomnianym przez Boga świecie jako jedyny zbawca i doręczyciel ukojenia? Co zrobi młoda dziewczyna o niewinnych marzeniach w świecie brutalnej technologii, co wybierze wybierając, pomiędzy miłością do swojej...

Co zrobi młoda dziewczyna o niewinnych marzeniach w świecie brutalnej technologii, co wybierze wybierając, pomiędzy miłością do swojej przyjaciółki a moralnym echem w swym sercu. Kto ją przekona do prawdy, obwieszczane zło czy zapomniana świętość?
W świecie gdzie przyszłość jest teraźniejszością a długość życia można sobie kupić, gdzie Bóg jest zapomnianym wstydliwym mitem a z Diabłem można podpisać lukratywną umowę biznesową.
Co zrobi... gdy świat, który stał się kolebką zepsucia splugawił jej ciało i duszę...

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie Autorskie