Koncert złudzeń

Tłumaczenie: Hanna Baltyn-Karpińska
Seria: Demony
Wydawnictwo: G+J
The Liar`s diary

Głodna życia i mężczyzn Ali Mather, rozpoczyna pracę w szkole jako nauczycielka muzyki. ze swoim oddanym mężem jest w separacji. Wywraca życie szkoły i miasteczka do góry nogami. Fascynuje i kobiety, i mężczyzn. Ma romans z młodszym nauczycielem oraz z dilerem samochodowym. Jeanne Cross jest szkolną sekretarką oraz żoną lekarza i matką szesnastolatka. Między kobietami rodzi się przyjaźń i Ali wkracza w życie Crossów. Na jaw wychodzą długo skrywane kłamstwa i sekrety. Wkrótce dochodzi do morderstwa. Kluczem do rozwiązania jego zagadki są zapiski w dzienniku prowadzonym przez jedną z kobiet. Eric Jerome Dickey jest autorem wielu bestsellerowych powieści wzbudzających skrajne emocje, przemawiających do wyobraźni, zmuszających do stawiania pytań. Porusza kontrowersyjne tematy, wyjaśnia mechanizmy destrukcyjnych ludzkich zachowań, opisuje rzeczywistość pełną lęku. Autor popularnych powieści: Genevive i Inna kobieta.

Queen | 2016-01-10
Zosia | 2014-05-14