Odzyskana miłość

Cykl: Najwspanialsi kochankowie Londynu (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Passion of a Wicked Earl
Karin

Są mistrzami uwodzenia, najwspanialszymi kochankami. Żyją dla własnej przyjemności i nie oddają serca żadnej kobiecie. Dopóki miłość sama ich nie zaskoczy… Morgan Lyons, słynący ze swej biegłości w miłosnej sztuce ósmy hrabia Westcliffe, nie może zapomnieć zniewagi, jaką przeżył, gdy zastał świeżo poślubioną małżonkę w ramionach swego brata. Zesłał piękną i wiarołomną żonę do...

Dopóki miłość sama ich nie zaskoczy…

przeżył, gdy zastał świeżo poślubioną małżonkę w ramionach swego brata. Zesłał piękną i wiarołomną żonę do wiejskiego

majątku, sam zaś szuka zapomnienia, oddając się cielesnym przyjemnościom i zmieniając damy jak rękawiczki.

Claire Lyons, w dniu ślubu niewinna i przerażona, wie, że nie dopuściła się wtedy zdrady. Teraz wraca do Londynu.

Oszałamia urodą i ma bardzo przewrotny cel…

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

gleism | 2019-10-14

Spodziewałam się romansowego gniota i przyjemnie się rozczarowałam. Całkiem zgrabnie napisana książka. Gdyby tylko nie przesłodzone zakończenie, byłaby jedna gwiazdka więcej.

zuzanee | 2019-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2019

Po książkę sięgnęłam w ciemno, autorki nie znałam, a tu okazało się, że to jeden z lepszych romansów historycznych, jakie miałam okazję przeczytać. Cudowna historia do przeczytania jednym tchem, a sam motyw małżonków, którzy dopiero muszą nauczyć się, jak zbudować własne szczęście, bardzo lubię. Autorka ma przyjemny, lekki styl, który sprawia, że strony przewracają się dosłownie same. Niewątpliwym plusem jest to, że akcja płynie wartko aż do samego końca, nie natrafiłam na "martwy punkt", w którym historia zaczyna się wlec i dłużyć, a często zdarza mi się to w przypadku historycznych romansów. Zaczęłam czytać książkę przed snem, co zaskutkowało kompletnie zarwaną nocą, ale niczego nie żałuję.

justynka777 | 2019-05-18
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 18 maja 2019

Na koniec zbyt dramatycznie więc odjęłam dwie gwiazdki

Tytuł serii jest mylący, przez niego odkładałam te książki, myśląc że to erotyki, a część pierwsza jest nie tylko przemyślana, ale i wciągająca.
Małżeństwo młodziutkiej Claire i hrabiego Westliffe'a zaczęło się od zdrady. W noc poślubną zastał ją w łóżku ze swoim bratem. Zamiast postarać się jej wysłuchać, w gniewie zesłał ją na wieś, na długie trzy lata, a sam szukał ukojenia bólu w ramionach coraz to nowej kochanki.
Na szczęście Claire postanowiła wrócić do Londynu i stawić czoła niesłusznym oskarżeniom oraz wstydowi, jaki zszykował jej rozpustny mąż.
Autorka podeszła do małżonków ze zrozumieniem i akceptacją swoich błędów. Poruszyła sumienie Westliffe'a i wzmocniła poczucie wartości Claire.
Relację między nimi zaczęła odbudowywać w bardzo intymny sposób, wplatając osoby z otoczenia np. portrecistę Leo, który zauważał subtelności w zmianie ich zachowania lub wiernego psa hrabiego, którego śmierć pomogła otworzyć Westliffowi oczy na troskę i oddanie żony.
Ważną rolę odgrywa w tej...

Cóż, mogę powiedzieć uwielbiam romanse historyczne, są słodkie i urocze.

W nich mężczyźni naprawdę się starają i zabiegają o kobiety. Podoba mi się ta cała adoracja i prawienie romantycznych komplementów, w dzisiejszych czasach mężczyzni jakby stracili ten romantyzm.

Książka opowiada o Morganie Lyonss, hrabii Westcliff. Hrabia od trzech lat jest mężem ślicznej Claire.

Zareczono ich jeszcze przed jej urodzeniem. Morgan nie zerwał kontraktu, gdyż bardzo potrzebował posagu żony, żeby przywrócic majątek do dawnej świetności.

Morgan jednak nigdy nie przyznał się ze ,chodziło mu o coś więcej. Śliczna Claire zauroczyla go nie tylko swoją piękna uroda, ale i radością życia i emanujacym od niej ciepłem i dobrocia.

W dniu ślubu Morgan liczył że, małżeństwo da mu to czego nigdy nie miał -wreszcie ma szansę żeby ktoś go pokochał i był dla niego najważniejszy.

Jego matka zawsze większą miłością darzyla jego braci.

Jakież wiec jest jego zaskoczenie, gdy w noc poślubna zastaje...

emily176 | 2018-10-17
Przeczytana: 16 października 2018

Rewelacja.pomysł super
Świetnie się czyta. Fabuła wciąga. Książka pełna emocji. Bohaterzy świetnie nakresleni. Pokusze się o stwierdzenie iż to najlepszy roman historyczny jaki dotąd przeczytałam.

Nika16wow | 2018-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2018

O ile jeszcze mogłam zrozumieć logikę Morgana i jego zdenerwowanie w stosunku do żony (bo kto chciałby słuchać jakichkolwiek wyjaśnień w takiej sytuacji), o tyle za nic w świecie nie mogę pojąć jak można zrozumieć logikę lady Anne. Nasuwa mi się tylko myśl: kobieto szanuj się. Rozumiem, że facet ci się podoba, ale żeby aż tak żeby takie akcje odpalać. A wracając do mojej opinii o książce zaskakująca, intrygująca, podsumowując warta przeczytania (nawet jeśli trzeba znosić tak denerwującą postać jak lady Anne).

Od trzech lat pozostają małżeństwem choć tylko na papierze. Morgana i Claire nie łączy nic. W ich wspólną noc poślubną młodziutka żona zostaje nakryta w sypialni z bratem pana młodego i srogo ukarana wygnaniem na wieś.
Choć od tamtej nocy minęło sporo czasu oboje nie zapomnieli tego co się stało, Morgan upokorzenia a Claire niesłusznego oskarżenia o zdradę, której tak naprawdę nigdy się nie dopuściła.
Teraz powraca do Londynu bogatsza w nowe doświadczenia życiowe i plan aby odzyskać męża. Musi być tylko bardzo wytrwała...

Bardzo ciepła historia miłosna, z problemem i chęcią rozwiązania go.
Akcja poprowadzona bardzo sprawnie i postacie a dokładnie ich charakterystyka ciekawa. Westcliffe, jako zdradzony mąż wypada bardzo przekonująco, nie dopuszcza do siebie Claire i wciąż pamięta jej zdradę. Jest twardy i nieustępliwy choć od początku nie może sam przed sobą się przyznać, że podoba mu się własna żona. Jest zdecydowany i konsekwentny ale jednocześnie daję Claire mały kredyt...

monisiapatrycja | 2017-05-02
Przeczytana: 30 kwietnia 2017

:D bardzo szybko się czyta, odmóżdżenie totalne

silently | 2017-02-09
Przeczytana: 2016 rok

Książka naprawdę ciekawa, jednakże Westcliffe jest zbyt okrutny!