Złodziejka serc

2015-01-01
2015-01-01
Maria Wójtowicz
romans historyczny

Idealna pozycja do czytania dla każdej fanki romansu historycznego. Dwoje bohaterów, przeciwności losu i perypetie które i tak zakończą się happy endem. Polecam

Przyznam, zrobiła na mnie duże wrażenie - absolutnie odbiega od typowych mężczyzn z tytułami co najmniej barona i od tłumu przepięknych dam chichoczących na niekończących się balach. On - skromny prawnik o szlachetnym sercu, ona - dziewczyna z absolutnych nizin społecznych, w których praktycznie zmuszona jest do parania się złodziejstwem. Oprócz głównych bohaterów podobało mi się pokazanie i postaci drugoplanowych - stryja prawnika i ciotki jego przyjaciela. Całość kwitnie humorem, a potrafi też wzruszyć. Kto wie...., mam wrażenie, że "Złodziejka serc" skradła serce niejednemu czytelnikowi romansów.

Piękna książka. Zakochałam się w tej historii już od pierwszej strony. Zabawna, subtelna i z happy endem jak to na romans przystało. Uśmiałam się do łez, a postać Lily Masters skradła również moje serce. Prawdziwa złodziejka:) polecam

Fajny romans historyczny z elementami sensacji. Szybko się czyta.

Fajny romans historyczny z elementami sensacji. Szybko się czyta.

Przyjemny romans historytczny, wręcz przezabawny, dużo scen i sytuacji komicznych. Dobra zabawa i relaks, bez większych czy też mniejszych wzruszeń, naprawdę dobra zabawa.

Piękna złodziejka i przystojny prawnik to musi być piękna choć na pewno trudna miłość.
Historia podobna do My Fair Lady. To musi się udać.

Historia podobna do My Fair Lady. To musi się udać.

Świetny lekki romans przy którym można się odprężyć. Dużo w nim humoru. Postacie barwne i pełne temperamentu. Całość bardzo mi się spodobała. Polecam.

Przez 280 stron okropna nuda... Beznadziejne opisy różnych sytuacji ciągnące się w nieskończoność. Reszta powieści w miarę interesująca. Zakończenie mega słabe, podsumowanie na pół strony napisane na odwal się. Koniec końców czytelnik nie dowiaduje się niczego na temat dalszych losów głównych bohaterów. Książka nie była znowu taka najgorsza, ale najlepsza też nie.

Książka dobrze napisana, dobrze się czyta, wciągający wątek, jednak jakby czegoś brakowało, na jeden wieczór w sam raz , polecam :)

Wzięty prawnik bez tytułu ale z talentem, porażającym wyglądem i miękkim sercem, które nieraz wpędza go w kłopoty to Gideon Cole.
Piękna i sprytna złodziejka, mająca pod opieką małą siostrzyczkę to Lilly Martin.
Gdy Lilly zostaje przyłapana przez Gideona na kradzieży, ten postanawia ją wykorzystać we własnym celu. Płaci za nią trzydieści funtów, tym samym ratując od kary, ale oczekuje przysługi. Razem z przyjacielem zrobią z niej diament czystej wody, wprowadzą na salony i wywołają zazdrość damy o imieniu Constance, która rzuci się Gideonowi w objęcia.
Wszystko idzie dobrze, gdyby nie mały szczegół, Lilly chcąc nie chcąc podbija serce Gideona.
Bardzo fajne charaktery drugoplanowe np. cioci Hester czy wuja Edwarda wnoszą humor i cięte dialogi, fabuła jest interesująca, a para główna zapewnia rozrywkę.
Kiedyś sięgnę ponownie po ten romans :)

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne