Sałatki

Seria: Biblioteka Smakosza
Wydawnictwo: Parragon Books
Best Salads
Jalawnik

Sałatki to dania idealne na lato, jak i na cały rok. Bywają lekkie, orzeźwiające i słodkie, ale tez ostre, sycące i pożywne. Doskonale sprawdzają się w roli apetycznych przystawek lub surówek uzupełniających smak potrawy. Mogą także stanowić doskonałe zwieńczenie znakomitego posiłku lub być podstawą lunchu albo kolacji. Co więcej, sałatki wyśmienicie nadają się również na deser. Dzięki zamieszczonym w tej książce wskazówkom dowiesz się, w jaki sposób przygotować potrawy, które nie tylko wspaniale smakują, ale i efektownie wyglądają. Sałatki to kompendium wiedzy dla smakoszy., w którym znalazły się przepisy na przepyszne dania z warzyw czy owoców, a także z ryb, owoców morza i mięsa. Życzymy smacznego!

źródło opisu: Parragon 2009

Jalawnik | 2017-01-04