Uśmiech codzienności

Wydawnictwo: Polihymnia
0 (0 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
Gabriela Kotas

Kiedy po rejsie na spienionym morzu, nagle ukazuje się spokojna przystań. Wtedy właśnie dojrzewa się do pogody i do tego, by z każdego dnia, z każdej godziny i z każdej minuty umieć się cieszyć i z podniesiona wysoko i dumnie głową patrzeć przed siebie. Z nadzieją i miłością.

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Grażyna | 2017-01-03
Przeczytana: 2016 rok

To drugi tomik Gabrysi.Podoba mi się tu podział na pory roku.Wiersze są także na temat życia,przyrody,która nas otacza. Jak coraz bardziej zauważam wszystkie uczucia,pragnienia ale także smutki,zwątpienia to wszystko można pięknie a co ważne -prosto przekazać w wierszach.
A ja jeszcze cieszę się (trochę prywaty) bo na moje urodziny od Gabrysi zawsze dostaję piękne-wierszem pisane życzenia.Ja jako kobieta-proza doceniam to bo nie mając takich zdolności....podziwiam i z wielką radością je przyjmuję.

Gabriela Kotas | 2016-12-30
Na półkach