Tyran

Wydawnictwo: ISA
0 (0 ocen i 0 opinii)

Teraźniejszość jest fatalnaImperium rządzące na północy jedynego wielkiego kontynentu Hafardine jest brutalne i skorumpowane. Jego armie uczyniły z sąsiadujących z nim ludów swoich poddanych, jego gospodarka opiera się na niewolnictwie, zaś arystokraci łupią prowincje udając, że nimi zarządzają. Na zachód od imperium znajdują się wyspy, których każdy mieszkaniec jest albo piratem albo niewolnikiem. Po drugiej stronie przesmyku, na południu, osiadły stale się zwalczające i żyjące w nędzy plemiona barbarzyńców, które jednoczy jedynie nienawiść do miast 1 zamieszkujących je ludzi.A przyszłość będzie jeszcze gorszaJeśli w tysiąc lat po zerwaniu międzygwiezdnej komunikacji nastąpi upadek Imperium, to pociągnie on za sobą zgaśnięcie ostatniej iskierki cywilizacji na Hafardine. A upadek Imperium nastąpi pod ciężarem jego chciwości i przywar, chyba że dwaj ludzie z Hafardine, umiejący odczytać znaki, zdołają zmienić przyszłość.

Sklep

7 (6 ocen i opinii)
Noc nad Samborzewem
Wiesława Bancarzewska

8,64 (14 ocen i opinii)
Inteligencja osobowościowa. Jak osobowość wpływa na nasze życie
John D. Mayer

Collide
Gail McHugh

7,51 (309 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Bogusław | 2015-02-16
Na półkach