Tyran

Wydawnictwo: ISA
0 (0 ocen i 0 opinii)

Teraźniejszość jest fatalnaImperium rządzące na północy jedynego wielkiego kontynentu Hafardine jest brutalne i skorumpowane. Jego armie uczyniły z sąsiadujących z nim ludów swoich poddanych, jego gospodarka opiera się na niewolnictwie, zaś arystokraci łupią prowincje udając, że nimi zarządzają. Na zachód od imperium znajdują się wyspy, których każdy mieszkaniec jest albo piratem albo niewolnikiem. Po drugiej stronie przesmyku, na południu, osiadły stale się zwalczające i żyjące w nędzy plemiona barbarzyńców, które jednoczy jedynie nienawiść do miast 1 zamieszkujących je ludzi.A przyszłość będzie jeszcze gorszaJeśli w tysiąc lat po zerwaniu międzygwiezdnej komunikacji nastąpi upadek Imperium, to pociągnie on za sobą zgaśnięcie ostatniej iskierki cywilizacji na Hafardine. A upadek Imperium nastąpi pod ciężarem jego chciwości i przywar, chyba że dwaj ludzie z Hafardine, umiejący odczytać znaki, zdołają zmienić przyszłość.

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Nie ma nieba
  • Pół świata
  • Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
  • Szturmując niebo
  • Powrót do Daringham Hall
  • Alan Stoob, łowca nazistów
  • Sekret Sonji
  • Czarny świt
  • Etta i Otto i Russell i James
  • Dom po drugiej stronie lustra
  • Tajemnica domu Helclów
  • Inna dusza
Nie ma nieba
Jolanta Kosowska

8,57 (7 ocen i opinii)
Pół świata
Joe Abercrombie

7,5 (6 ocen i opinii)
Silver. Powrót na Wyspę Skarbów
Andrew Motion

7,91 (11 ocen i opinii)
Szturmując niebo
Felix Baumgartner , Thomas Becker

7,11 (9 ocen i opinii)
Powrót do Daringham Hall
Kathryn Taylor

6,85 (144 ocen i opinii)
Alan Stoob, łowca nazistów
Saul Wordsworth

6,9 (10 ocen i opinii)
Etta i Otto i Russell i James
Emma Hooper

7,5 (2 ocen i opinii)
Dom po drugiej stronie lustra
Vanessa Tait

Inna dusza
Łukasz Orbitowski

8 (37 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Bogusław | 2015-02-16
Na półkach