Tyran

Wydawnictwo: ISA
0 (0 ocen i 0 opinii)

Teraźniejszość jest fatalnaImperium rządzące na północy jedynego wielkiego kontynentu Hafardine jest brutalne i skorumpowane. Jego armie uczyniły z sąsiadujących z nim ludów swoich poddanych, jego gospodarka opiera się na niewolnictwie, zaś arystokraci łupią prowincje udając, że nimi zarządzają. Na zachód od imperium znajdują się wyspy, których każdy mieszkaniec jest albo piratem albo niewolnikiem. Po drugiej stronie przesmyku, na południu, osiadły stale się zwalczające i żyjące w nędzy plemiona barbarzyńców, które jednoczy jedynie nienawiść do miast 1 zamieszkujących je ludzi.A przyszłość będzie jeszcze gorszaJeśli w tysiąc lat po zerwaniu międzygwiezdnej komunikacji nastąpi upadek Imperium, to pociągnie on za sobą zgaśnięcie ostatniej iskierki cywilizacji na Hafardine. A upadek Imperium nastąpi pod ciężarem jego chciwości i przywar, chyba że dwaj ludzie z Hafardine, umiejący odczytać znaki, zdołają zmienić przyszłość.

Sklep
Format
Cena

Mogą Ciebie również zainteresować

• Włoska symfonia
  • Nie zmienił się tylko blond
  • W krainie kolibrów
  • Tango dla oprawcy
  • Zakręceni
  • Mściciel
  • Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
  • Kalinowe serce
  • Elementarz współczesny
  • Ekstrakt z kwiatu orchidei
  • Złe psy. W imię zasad
  • Tajemnice haremów
Włoska symfonia
Agnieszka Walczak-Chojecka

8 (3 ocen i opinii)
Nie zmienił się tylko blond
Agata Przybyłek

7,69 (181 ocen i opinii)
Mściciel
Mariusz Wollny

7,67 (15 ocen i opinii)
Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
David Foster Wallace

Tajemnice haremów
Jerzy S. Łątka

6,13 (8 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
książek: 12085
Bogusław | 2015-02-16