Madame Siszi

Wydawnictwo: Firmamento
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788365372062
anigra

Czytając „Madame Siszi” dostrzeżesz, że całe życie zawiera się w kręgu. Że nie ma sytuacji jednoznacznych i tylko jednej prawidłowej odpowiedzi. Na pewno jest to opowieść , która daje nadzieję. I wiarę, że możemy dogonić bieg zdarzeń, naprawić i odnaleźć to, co zagubione. I rozpocząć na nowo. Inaczej. „Twoja mozaika to twoja sprawa. Możesz ją układać bez końca i nigdy nie ułożyć, a samo...

„Twoja mozaika to twoja sprawa. Możesz ją układać bez końca i nigdy nie ułożyć, a samo układanie okaże się niezapomnianą przygodą. Może też zdarzyć się, że pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie, wszystkie elementy wskoczą na swoje miejsce bez twojego udziału”.

źródło opisu: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/madame-siszi/

źródło okładki: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/madame-siszi/

anigra | 2016-12-06
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Totalne zapętlenie.Dla mnie - majsterszyk. Bardzo dojrzałe pisarstwo. Prawdziwy artyzm. Dziękuję - Anna Grabka

Rozpałka | 2016-12-23
książek: 1927