Szeptem

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
erotyka, wiersze miłosne
poezja
anigra

Szeptem to tomik poezji miłosnej. Delikatne i dojrzałe, strofy pełne czułości i tęsknoty ukazują świat bogatych uczuć kobiety. „Jak puste pokoje mojego dzieciństwa, które pokrył kurz moich wspomnień i słychać w nich echo kroków tych, których już dawno nie ma… Taka jest poezja Patrycji Cichy-Szept. Poezja, którą sam chciałbym umieć napisać. Z głębi serca polecam.” Grzegorz Kempinsky Dyrektor...

Grzegorz Kempinsky
Dyrektor Artystyczny Teatru Żelaznego

źródło opisu: Firmamento, 2015

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

anigra | 2015-09-24
Przeczytana: 05 marca 2015

Bardzo piękne, liryczne wiersze. Subtelne.