Dziedzic

Wydawnictwo: ISA

Przez lata, które minęły od chwili, gdy Karl Cullinane i jego towarzysze: Andrea, Ahira, Walter i Lou zostaliprzeniesieni do świata, gdzie magia i smoki istniały naprawdę, udało im się osiągnąć o wiele więcej niż byli w stanie sobie wymarzyć. Teraz Karl został cesarzem, a jego syn Jason doszedł do wieku, w którym powinien uczyć się wojny i sztuki sprawowania władzy. Z pomocą krasnoludów, elfów, ludzi i jednego sarkastycznego smoka, Karłowi i przyjaciołom udało się uwolnić wielu od złowrogiego widma niewolnictwa. Przysięgali, że będą walczyć z niewolnictwem do końca, ich działania sprawiły jednak, że zyskali kilku niezwykle potężnych wrogów najważniejszym z nich był Ahrmin z Gildii łowców niewolników. Dla Ahrmina nadszedł czas ostatecznego rozrachunku. Z pomocą Gildii lub bez niej, wyciągnie miecz i zemści się krwawo na Karlu i Jasonie Cullinane oraz wszystkim, co jest dla nich ważne.

Troll23 | 2016-07-29
Dzwiedziu | 2016-05-15