Mati w Meksyku

Wydawnictwo: DM Sorus Sp. z o.o.
Meksyk, podróże, wycieczki, Mexico
teoti

Wraz z autorem poznajemy pozostałości kultur sprzed tysięcy lat, monumentalne budowle, gorące źródła, jedno z największych miast świata – Mexico City, a także miasteczka czy wioski na uboczu cywilizacji, ale przede wszystkim ciekawych ludzi – Meksykanów, Amerykanów, Australijczyków, a nawet Polaków, których wielu mieszka w Meksyku. Jego otwartość, odwaga i entuzjazm zjednują mu przyjaciół i otwierają przed nim nowe możliwości podróżowania.

źródło opisu: http://www.sorus.pl/ksiazka/mati-w-meksyku/

źródło okładki: http://www.sorus.pl/ksiazka/mati-w-meksyku/