Biała Droga

Seria: Dobry kryminał
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
powieść irlandzka,

W Południowej Karolinie młodemu, czarnoskóremu Atysowi Jonesowi, oskarżonemu o gwałt i zabójstwo Marianne Larousse, córki miejscowego notabla, grozi kara śmierci. Nikt nie przejawia chęci zajęcia się sprawą, której korzenie tkwią w czynach popełnionych w odległej przeszłości. Bo dawne zbrodnie to specjalność tylko jednego prywatnego detektywa: Charliego Parkera.

jerusalem | 2011-10-05
Przeczytana: 04 października 2011

Tradycyjnie Connolly tworzy cudownie mroczny klimat. Zdecydowany faworyt ostatnich tygodni!

Kolejna świetna książka świetnego autora. Jak zwykle autor dawkuje napięcie, serwuje nam świetny powiedziałbym czarny humor. Polecam każdemu. Zaskakująca, pełna akcji lektura.

Matylda Saresta | 2015-10-02

Największe zaskoczenie - spodziewałam się dobrego kryminału, a wyszedł zarąbiasty horror!!!! Niepowtarzalny klimat, element zaskoczenia - miałam wrażenie, czytając wszystkie części o detektywie, że sam autor nie wiedział, w którą stronę ma pójść i dzięki niebiosom, wybrał tą mroczniejszą, para para - drogę!!! Kto nie czytał - polecam, na równi prawie z Kingiem! Tylko inne klimaty:-) świetne powieści! Bardzo inteligentny pisarz, bardzo!!! Specyficzne poczucie humoru, które uwielbiam:-)

Bartosz | 2015-06-18

Detektywa Charliego Parkera poznałem po raz pierwszy podczas letkury książki "Wszystko Martwe"... Postać, specyficzny dualizm jego osoby oraz niejednoznacznie realistyczny świat sprawiły że od razu pokochałem tego bohatera... Poznajcie go bliżej... Warto

Anksunamun | 2016-07-15
Przeczytana: październik 2012