Historia wszechświata według Niekrytego Krytyka

Wydawnictwo: Filia
Patkaa

Historia wszechświata obfituje w niezliczoną ilość wydarzeń, które na zawsze zmieniły ludzkość, a ta książka przybliży je z naukową precyzją i akademickim zawzięciem. Czy teoria względności ma na gatunek homo sapiens większy wpływ niż instagramowe konto Kim Kardashian? Co za debil wymyślił wojny? Z jakimi kataklizmami, oprócz powodzi, trzęsień ziemi i koncertów Piaska, musieliśmy się w naszej trudnej historii borykać? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie właśnie tu, a Wasze życie już nigdy nie będzie takie samo.

źródło opisu: http://www.wydawnictwofilia.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwofilia.pl/

Karolina | 2016-12-10
Przeczytana: 09 grudnia 2016

Kolejna porcja interesujących informacji w wydaniu Niekrytego Krytyka, króla YouTube, mistrza ciętej riposty i klasyka literatury polskiej... ;-)Tym razem wędrujemy po historii świata, od człowieka pierwotnego do czasów współczesnych. Poznajemy z przymrużeniem oka historię wszechświata. Oczywiście wszystko to z ogromną dawką humoru, z którego znany jest Niekryty Krytyk

Woody | 2017-11-17
Przeczytana: 13 marca 2017

Najsłabsza dotychczas książka Niekrytego Krytyka, trochę banalna i miejscami bez polotu. Jest kilka rozdziałów arcyśmiesznych, jest kilka bardzo dobrych, a reszta - raczej płaska i neutralna. W dodatku męcząca była nieskończona promocja książki po każdym filmie Niekrytego na YT.

| 2017-03-08
Przeczytana: 08 marca 2017

Żeby zrozumieć i ewentualnie polubić Niekrytego trzeba wdziać bardzo grubą maskę dystansu na wszystkie dziedziny życia [z dziećmi i kobietami na czele].

Maciek ma tak bogatą wyobraźnie i tak trafny zmysł, że w bardzo cienkich książeczkach zawiera wiele z tego co sami myślimy ale boimy się powiedzieć głośno a jego filmiki powinny być puszczanie w TV.

Jedynym minusem jest brak chronologii. Uśmiałem się przy książce jak dziecko.

esic1308 | 2017-04-08
Przeczytana: 04 kwietnia 2017

W zabawny sposób przedstawiona historia wynalazków czy ewolucji. Może nie do końca mój styl, ale czytało się miło i szybko.

HITCHCOCK | 2017-05-01

Kolejna kupa dla gimbusów

Virus | 2018-12-04
Przeczytana: 04 października 2018