SeRiA z CeKaeMu

Maciej Frączyk Wydawnictwo: wydano nakładem autora publicystyka literacka, eseje
wydano nakładem autora
publicystyka literacka, eseje
2018-11-20

Jeśli ktoś nie lubi humoru Niekrytego Krytyka, nie polecam sięgać po tę książeczkę. Ja jednak od wielu lat jestem fanką i bardzo dobrze się bawiłam podczas czytania :) Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Niekryty przedstawia problemy współczesnego świata - z ironią, sarkazmem i dystansem. Polecam!

Lubię poczucie humoru Niekrytego Krytyka. Tu mamy je w najczystszej postaci: jest więc "piard z miąższem", "tampon ze slotem na kartę pamięci" czy "Cyceron bardziej pasuje do czarnoskórego gwiazdora porno niż myśliciela". Wszystko ujęte w zgrabną, krótką, przyjemną formę felietonów publikowanych na łamach "CKM".

Książka jest też ciekawym eksperymentem wydawniczym - nie...

• Chcę w prezencie
  • 2018
  • Pożyczone od znajomych :)
  • Satyra
  • 2019