Lekko Stronniczy - jeszcze więcej

Wydawnictwo: Znak Literanova
literatura piękna
Ag2S

Twórcy jednego z najpopularniejszych kanałów na You Tube napisali książkę. -Książkę? Spokojnie, na papierze wciąż są *LEKKO STRONNICZY* Na początku mieli jedynie pomysł i pożyczoną kamerę. Dziś ich działania obserwuje prawie 200 tysięcy osób na You Tube, codziennie zbierają kilka tysięcy osób przed komputerem, a o ich rekomendacje starają się największe koncerny reklamowe. Stali się idolami...

Na początku mieli jedynie pomysł i pożyczoną kamerę.
Dziś ich działania obserwuje prawie 200 tysięcy osób na You Tube, codziennie zbierają kilka tysięcy osób przed komputerem, a o ich rekomendacje starają się największe koncerny reklamowe. Stali się idolami dla młodych ludzi w całym kraju.

#LEKKO_STRONNICZY #SELF_MADE_MAN #TYLEWYGRAC #HAJS_Z_YOUTUBA

JESZCZE WIĘCEJ LEKKO STRONNICZYCH

Ujawniają kulisy programu, zdradzają mechanizmy rządzące internetowym biznesem, komentują rzeczywistość w nowej formule!

Mimo sukcesu osiągniętego w ciągu czterech lat i prawie 1000 zrealizowanych odcinków postanowili zakończyć działalność!

TYLKO W TEJ KSIĄŻCE ZNAJDZIECIE TO, CZEGO NIE CHCIELI POWIEDZIEĆ DO TEJ PORY

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/

Patryk Tarachoń | 2019-07-01

Recenzja ,,Lekko Stronniczy” – tylko wspomnienia filmowców?

,,Moje oczekiwania były ogromne. Naprawdę nastawiłem się na fajną książkę, i chociaż mam sporo koleżanek, trajkoczących jak na targu, nigdy przy nich nie nudziłem się tak, jak przy tej książce. Panowie w tej książce są jak kobiety, które gadają o wszystkim i niczym. Być może moja opinia na temat tego co stworzyli jest taka, ze względu na nieznajomość ich filmów. Nierozumienie poczucia humoru. Niepojmowanie czym się wyróżniają i dlaczego są niby interesujący?

Dla czytelnika który ich nie zna, ta książka jest nijaka i nic więcej nie wnosi. Dla fanów i widzów może być niepowtarzalna, najlepsza oraz ekscytująca. Dowiadujemy się, że któryś z nich miał iPhone, gdy drugi nosił starą ceglaną Nokię. Super! Tylko gdy ja chcę dowiedzieć się na czym polegał montaż, mam tylko próbkę deseru, ponieważ wyjaśnili jak ustawiali aparat i w jaki sposób realizowali film. Usiąść przed kamerą i gadać? Dokładnie tak!"

Więcej:...

| 2018-10-12

Dwóch nie zawsze poważnych youtuberów postanowiło napisać książkę o sobie i o tym czym się zajmowali przez trzy lata. Uwielbiam ich naturalny sposób prowadzenia programu który jest zachowany w całej książce. Bardzo przyjemna lektura miejscami dająca do myślenia.

elvenoor | 2018-06-09

Na krótko przed zakończeniem podcastu Lekko Stronniczy, na krótko przed odejściem Włodka i Karola w swoje zupełnie odmienne strony, tych dwóch kolesi wydało książkę, której nie mogłem pominąć.
Napisana w formie rozmowy dwóch kolesi, poruszająca tematy studiów, początków na YT, miłości etc. Takie luźne przemyślenia, z którymi całkiem fajnie się zapoznać.

Julia | 2018-05-31
Przeczytana: 23 maja 2018

Książka zdecydowanie dla każdego fana Lekkostroniczego, który obejrzał wszystkie tysiąc odcinków ;)
Czytając książkę słyszy się głosy Włodka i Karola w myślach, tak jakby byli obok i o tym rozmawiali :)

Garnkotrzymacz | 2018-01-13
Przeczytana: 09 czerwca 2017

Ghostwriter (pisarz-widmo) – osoba, która za wynagrodzeniem pisze, koryguje lub redaguje: opowiadania, artykuły, sprawozdania, teksty piosenek, prace naukowe, książki, które następnie zostają opublikowane pod nazwiskiem zleceniodawcy. Ghostwriterzy tworzą lub edytują autobiografie wielkich gwiazd i zamożnych przedstawicieli świata show biznesu. Na zlecenie polityków, szczególnie tych obsadzających najwyższe stanowiska w państwie, pisarze-widmo piszą przemówienia. Są to jednak przeważnie stali lub okresowi współpracownicy, nazywani speechwriters.

Bronexx | 2017-12-23

Gdy czytałem te dialogi, w głowie słyszałem głosy Włodka i Karola : )

TakaTroche | 2017-08-16

Moja opinia na: http://takieksiazki.blogspot.com/2017/08/karol-paciorek-wodek-markowicz-lekko.html

iblameanku | 2017-07-20

Z Karolem i Włodkiem przeżyłam niemałą przygodę - codziennie o 18:00 byłam z nimi 'Lekko Stronnicza' :) Polecam wszystkim fanom chłopaków!

anique | 2017-07-11
Przeczytana: 10 lipca 2017

Niestety, ale się zawiodłam. Po wcześniejszej działalności tych Panów spodziewałam się większej dozy humoru, którego w całej książce jest odrobina. Zamiast tego Panowie wypowiadają się na tematy Internetu, social media i współczesnego rynku w luźnych pogadankach. Średnio interesujące

Rzuczek | 2017-04-22
Przeczytana: 21 kwietnia 2017

Książka skupia się głównie na procesie tworzenia Lekko Stronniczego. Miałam cichą nadzieję, że więcej dowiem się o samym życiu Włodka i Karola ale nie wiązałam z tym wielkich nadziei bo wiadomo, że w Lekko Stronniczym o nich samych było mało :)
Troszkę ciężko czytało mi się te fragmenty gdzie był dialog między Włodkiem a Karolem bo albo skupiałam sie na tym kto mówi daną wypowiedź albo co tak właściwie mówi... Ale możliwe, że ja po prostu nie lubie czytać tekstu w formie "wywiadu".
Klimat książki oddaje program :) Polecam dla tych co oglądali chociażby połowę LS'a :)