Historia wszechświata według Niekrytego Krytyka

Filia
2016-10-19
2016-10-19
niekryty krytyk historia wszechświata

Najsłabsza dotychczas książka Niekrytego Krytyka, trochę banalna i miejscami bez polotu. Jest kilka rozdziałów arcyśmiesznych, jest kilka bardzo dobrych, a reszta - raczej płaska i neutralna. W dodatku męcząca była nieskończona promocja książki po każdym filmie Niekrytego na YT.

Żeby zrozumieć i ewentualnie polubić Niekrytego trzeba wdziać bardzo grubą maskę dystansu na wszystkie dziedziny życia [z dziećmi i kobietami na czele].

Maciek ma tak bogatą wyobraźnie i tak trafny zmysł, że w bardzo cienkich książeczkach zawiera wiele z tego co sami myślimy ale boimy się powiedzieć głośno a jego filmiki powinny być puszczanie w TV.

Jedynym minusem jest brak chronologii. Uśmiałem się przy książce jak dziecko.

Jedynym minusem jest...

Kolejna porcja interesujących informacji w wydaniu Niekrytego Krytyka, króla YouTube, mistrza ciętej riposty i klasyka literatury polskiej... ;-)Tym razem wędrujemy po historii świata, od człowieka pierwotnego do czasów współczesnych. Poznajemy z przymrużeniem oka historię wszechświata. Oczywiście wszystko to z ogromną dawką humoru, z którego znany jest Niekryty Krytyk

W zabawny sposób przedstawiona historia wynalazków czy ewolucji. Może nie do końca mój styl, ale czytało się miło i szybko.

Kolejna kupa dla gimbusów

Kolejna kupa dla gimbusów

Nie jest wybitna. Osobiście jako długoletni widz NK liczyłem na coś więcej

Nie jest wybitna. Osobiście jako długoletni widz NK liczyłem na coś więcej