O wilku i siedmiu koźlątkach

Tłumaczenie: Eliza Pieciul-Karmińska
Wydawnictwo: Media Rodzina
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Któż nie zna słynnej bajki o siedmiu koźlętach, które zostały same w domu i nie dały się podejść podstępem wilkowi. Kolejna baśń w serii Mistrzowie Klasyki Dziecięcej w nowym, doskonałym tłumaczeniu Elizy Pieciul-Karmińskiej, ze świetnymi ilustracjami Ewy Poklewskiej-Koziełło. Do książki, podobnie jak do poprzednich z serii, dołączona jest płyta z baśnią w mistrzowskiej interpretacji...

Do książki, podobnie jak do poprzednich z serii, dołączona jest płyta z baśnią w mistrzowskiej interpretacji Jerzego Stuhra.

źródło opisu: mediarodzina.pl

źródło okładki: mediarodzina.pl

miś | 2017-03-02

Jedna z Baśni Braci Grimm.
Świetna, choć brutalna... choć może właśnie dlatego świetna!
Trochę przypomina "Czerwonego Kapturka".
7/10

Arwena | 2017-11-30