O wilku i siedmiu koźlętach

Książka jest przypisana do serii/cyklu "101 bajek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
wilk, bajki, dla dzieci
Wilczek

Klasyczna baśń braci Grimm o koźlątkach i złym wilku w pięknym opracowaniu przygotowanym specjalnie dla najmłodszych. Urocza książeczka z serii „101 bajek” przeniesie małego czytelnika do cudownego świata baśni. Seria składa się ze 101 różnych bajek dla dzieci młodszych (od 2 do 5 lat). Są to należące do klasyki światowej bajki takich autorów, jak Hans Christian Andersen, Charles Perrault,...

Seria składa się ze 101 różnych bajek dla dzieci młodszych (od 2 do 5 lat). Są to należące do klasyki światowej bajki takich autorów, jak Hans Christian Andersen, Charles Perrault, bracia Grimm, Lewis Carroll, Ezop, bajki różnych narodów, bajki należące do klasyki polskiej, bajki współczesne i opowiastki o zwierzętach.

Wszystkie bajki mają ten sam format i tę samą liczbę stron. Na szczególną uwagę zasługują niezwykle przyjazne ilustracje: pięknie namalowane, a równocześnie radosne i proste w przekazie - jednym słowem takie, jakie być powinny i jakie wszyscy lubią najbardziej. To, co dodatkowo wyróżnia bajki należące do serii, to wartościowe przekłady i opracowania tekstów.

źródło opisu: Wydawnictwo Siedmioróg, 2010

źródło okładki: http://siedmiorog.pl/

Natalia | 2014-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Kolejna rewelacyjna baśń braci Grimm o wilku i siedmiu koźlątkach. Czytałam ich baśnie w dzieciństwie, ale do tej wracam bardzo często.

domka14 | 2015-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2015

Akcja podobna jak w "Czerwonym kapturku", co powoduje, że bajka staje się nudna i przewidywalna.

Jola_St | 2017-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2017