Tajemnicza nieznajoma

Tłumaczenie: Agnieszka Jagodzińska
Cykl: Śmierć na życzenie (tom 20)
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
Dare to Die
9788379451937
Asiek

W pewną deszczową noc na wyspie Broward's Rock zjawia się tajemnicza, młoda kobieta. To Iris Tilford - dziewczyna, która dziesięć lat wcześniej wyjechała nagle i w niejasnych okolicznościach. Teraz wróciła, żeby ustalić, kto zabił jej koleżankę z liceum, która przed laty "utonęła" w czasie szkolnego pikniku. Iris również gonie, a próbująca rozwikłać zagadkę jej zabójstwa Annie Darling staje w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

źródło opisu: Edipresse Polska S.A.

źródło okładki: Edipresse Polska S.A.

Marcin | 2017-10-15
Catarice | 2017-09-03