Kameleony

Wydawnictwo: Amber

Ona przez lata tropiła i zabijała na zlecenie ludzi, on jest bezwzględny i śmiertelnie niebezpieczny. Są kameleonami. Potrafią przetrwać w mrocznym świecie przemocy dzięki opanowanej do perfekcji zdolności przystosowania się do każdych warunków. I dzięki temu, że nauczyli się nie ufać nikomu. Stephanie Patrick zapomniała, kim jest naprawdę. Teraz, po swojej ostatniej akcji, chce zostawić przeszłość za sobą.Konstantin Komarow. FBI nazywa go Donem znad Donu. Dziś w sercu swojego finansowego imperium w Nowym Jorku, czuje się równie swobodnie jak wśród swoich mafijnych towarzyszy. W świecie, gdzie zaufanie to słabość, a okrucieństwo to chleb powszedni, miłość może okazać się największym zagrożeniem.

źródło opisu: Matras

Paniparanoja | 2013-08-04

Trzecia książka z serii o Stephanie Patrick.
Godna polecenia, trzymająca w napięciu, ze świetnymi postaciami.

Mefiozos | 2016-06-20
Monika | 2016-02-19