Przygód Victora Carla ciąg dalszy. Niefortunny adwokat, którego złośliwy los ciągle zmusza do obrony filadelfijskich cwaniaczków, bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje wyrwać się z tej pętli. Kiedy więc młoda, przerażona kobieta zgłasza się do niego z nietypową ale bardzo opłacalną propozycją, postanawia złapać okazję i wymienić swoją odstręczającą egzystencję na życie ekscentrycznego bogacza. Jego zadanie ma polegać na udowodnieniu, że przedwczesna śmierć bogatej dziedziczki, Jacqueline Shaw, wbrew powszechnemu mniemaniu nie była samobójstwem, a zaplanowanym morderstwem. Carl traktuje tę sprawę jak uśmiech losu, ale czy uda mu się przeżyć na tyle długo, żeby się nim nacieszyća

Erin | 2013-09-05
Na półkach: 2012, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 05 września 2012

Zakupiłam ją z myślą o obozie, jednak została w domu.. i chyba wyszło mi to na dobre. Momentami wciągająca, pełna akcji, jednak przeważają długie i monotonne opisy.
Bohater jest prawnikiem, który z czasem zamienia się w superbohatera, współpracuje z mafią, wyprawia Bóg jeden wie co. Mało wyrazisty, stłumiony przez kobietę, która bardziej odznacza się od reszty bohaterów.

te-zet | 2014-01-07

Calkiem niezla. Niektore fragmenty mozna szybko "przebiec oczami" bo nie wnosza nic do akcji

nextdooralice | 2016-03-03

całkiem nieźle skonstruowana powieś pod wzgledem intrygi, żywy język, dużo się dzieje, czasem może aż za dużo, że można się pogubić kto jest kim w mafijno- prawniczym półświatku albo w rodzinie Redmannów, akcja jest wartka, ale czasem nierówna. głównego bohatera da się lubić, ciekawe akcenty żydowskie, widoczny duch miasta Filadelfii- jakby było bardziej dopracowane byłaby to dobrze sprzedająca się pozycja. 7 na zachętę dla autora.

Majgonia | 2013-01-05
Przeczytana: 10 sierpnia 2012

Średnio wciągająca akcja, ale nie jest najgorzej.Główny bohater mógłby być bardziej wyrazisty, ale są dobre momenty w pozycji.

Wiktor Kajreb | 2015-01-02
Przeczytana: lipiec 2013

Dobrze mi się ją czytało, ale zbyt długo to o niej chyba nie będę pamiętał.

Piotr Młodzianowski | 2016-09-12
tomek90_03 | 2016-07-31