Piaski śmierci

Wydawnictwo: Książnica

Susan Howatch, Piaski śmierci Do wspaniałej szkockiej posiadłości Decimy zjeżdżają się przyjaciele, by świętować dwudzieste pierwsze urodziny swojej gospodyni. Pomimo uroczystej atmosfery Decima czuje się zagrożona. Wyjawia przyjaciółce, iż przeczuwa, że mąż planuje ją zamordować, by odziedziczyć majątek, którego właścicielką ma stać się lada dzień. Dziewczyna nie chce dać wiary słowom Decimy. Kilka dni później goście są świadkami szokujących wydarzeńa

AnnaM | 2014-01-13
netha | 2017-04-14