Alfabet sukcesu

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki
ToRn

Książka Alfabet sukcesu to pierwsza taka publikacja stworzona przez mistrza w dziedzinie motywacji. Zawiera coś więcej niż tylko opis prostych praw sukcesu i przyciągania – mieści w sobie mądrość kilku pokoleń ludzi, którzy w ubiegłym stuleciu zastanawiali się nad zagadnieniem sukcesu. Jest to zbiór krótkich esejów, do których można wielokrotnie wracać. Bob Proctor porusza w nich...

Jest to zbiór krótkich esejów, do których można wielokrotnie wracać.

Bob Proctor porusza w nich sześćdziesiąt siedem różnych tematów, które zainteresują każdego, kto chciałby przekuć swoje marzenia w czyn.

Bob Proctor to postać, która milionom czytelników kojarzy się z sukcesem. Doskonalił się pod skrzydłami pioniera w dziedzinie rozwoju osobistego, Earla Nightingale’a.
Najpierw z wielkim powodzeniem próbował swoich sił w biznesie, a następnie skupił się na prowadzeniu wykładów i rozwijaniu myśli i zasad sformułowanych przez Napoleona Hilla.
W dziedzinie motywacji biznesowej Proctor osiągnął ten sam poziom co Stephen Covey czy Og Mandino, tyle że jego książki nie były dotychczas dostępne dla szerszej publiczności. Teraz się to zmieniło!

"Bob Proctor ma w sobie coś, co wymyka się definicjom i charakterystykom. Książka Alfabet sukcesu doskonale odzwierciedla te jego wyjątkowe zdolności.
Wielu ludzi zna prawdę.
Wielu ludzi żyje prawdą, lecz tylko nieliczni potrafią ukazać tę prawdę innym."

Sandra Gallagher, prezes, dyrektor generalna i współzałożycielka Proctor Gallagher Institute

źródło opisu: http://www.mtbiznes.pl/b2035-alfabet-sukcesu.htm

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b2035-alfabet-sukcesu.htm