Fiszki podróżnicze - język angielski

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
popularnonaukowa
LubimyCzytać

Specjalnie przygotowane przez słynną polską podróżniczkę!Słówka i wyrażenia angielskie przydatne na pięciu kontynentach. Podczas safari w Afryce, na wyprawie do Ameryki Południowej, śladem misia koala w Australii, w buddyjskiej świątyni w Azji i na preriach Ameryki Północnej. Na lotnisku, podczas podróży samotnej albo z dziećmi, podczas odpoczynku na plaży albo wyprawy wysokogórskiej w...

Podczas safari w Afryce, na wyprawie do Ameryki Południowej, śladem misia koala w Australii, w buddyjskiej świątyni w Azji i na preriach Ameryki Północnej. Na lotnisku, podczas podróży samotnej albo z dziećmi, podczas odpoczynku na plaży albo wyprawy wysokogórskiej w Himalaje.
Wyjątkowe!

źródło opisu: http://hitsalonik.pl/produkt/fiszki-podroznicze-jezyk-angielski