Jak wytrzymać z mężczyzną

Wydawnictwo: Klin
poradniki
zuziaSama

Jeśli się człowiek (czytaj kobieta) zdecyduje na posiadanie mężczyzny, musi podejść do sprawy w sposób odpowiedzialny i niezwykle świadomy. Osobnik to bowiem trudny w prowadzeniu i wytresować się daje z pewnym wysiłkiem. Zdobywać go należy tak, by to on czuł się zdobywcą, karmę zróżnicowaną stosować, rozrywki odpowiednie zapewniać, gatunek przedłużać, skoki na bok uniemożliwiać i przysposobić do wykonywania pożytecznych czynności. I żeby jeszcze życia nie utrudniał, nie gnębił, nie denerwował i kochać nie przestawał. A jeśli prezentuje odmianę na przykład bóstwa na ołtarzu, buhaja na swobodzie lub ofiary losu, skonsultować się należy ze specjalistą…

źródło opisu: www.wydawnictwoklin.pl

źródło okładki: www.wydawnictwoklin.pl

książek: 2077
Wojciech Gołębiewski | 2015-01-07
Przeczytana: 07 stycznia 2015

To koszmar, że tak uwiebianej przeze mnie Chmielewskiej muszę postawić drugą PAŁĘ!! Czy ona zatraciła zdolność samokrytyki, czy też chętne zarobku wydawnictwa nakłaniały ją do druku byle czego, grunt by firmowała to swoim nazwiskiem. /Przypomnę, ze Martin Eden popełnił samobójstwo w podobnej sytuacji/. To jest gorsze nawet od Skody piszącej donosy!! /p. poprzednia recenzja/

Kachusek | 2012-05-28

Pocieszny poradnik, duża dawka humoru, rysunkowe ilustracje i dobry pomysł na prezent dla koleżanki :)

PABLOPAN | 2012-10-15

Chmielewskiej zdecydowanie lepiej wychodzi pisanie kryminałów niż poradników. Jednak jako fan autorki sięgnąłem i po to. Da się przeczytać, ale nie wniosła ta książka nic nowego do mojego życia.

Zaczytana | 2016-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2016

Chmielewska, z właściwym sobie humorem, podejmuje trudne zadanie zrozumienia mężczyzn, a właściwie powodów, dla których związki damsko-męskie rozpadają się. Książka ta to taki poradnik pół-żartem, pół-serio, choć jednak bardziej żartem ;)Jeśli w Twoim związku dzieje się nie najlepiej - przeczytaj! Nie pomoże w rozwiązaniu problemu, ale ubawi do łez ;) Jest tak niewielka objetościowo, że pochłania się w kilka godzin :)

Agnieszka | 2011-03-17
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 15 marca 2011

Humorystyczny, napisany z przymrużeniem oka poradnik dotyczący spraw damsko - męskich. Przeczytałam w jeden wieczór, kilkakrotnie głośno wybuchając śmiechem (kątem oka widziałam jak mąż z lekkim zdziwieniem spoglądał na mnie, zastanawiając się, co też tam znowu zabawnego wyczytałam).

Degamisz | 2014-04-12

Poradniki Chmielewskiej warto przeczytać dla samego poczucia humoru autorki ale jednak zdecydowanie wolę jej kryminały

atimere | 2015-08-13

Lekka, łatwa i przyjemna, a przy tym zabawna. Książka w sam raz na plażę. Można się przy niej pośmiać, a przy tym nie brak tam celnych uwag, które nigdy chyba nie stracą na aktualności.

romantyyyczka | 2012-08-09
Przeczytana: 07 sierpnia 2012

Humorzasta instrukcja obsługi mężczyzny. Bezczelnie swobodny opis charakterologiczny każdego typa przybliżający postać męską napisany prostym, pełnym ironii językiem. Tak, czyta się lekko, bywa też, że uśmiecha od ucha do ucha. Pozycja do polecenia każdej, dosłownie każdej, kobiecie - jeśli nic nowego nie odkryje, żadnego problemu dotyczącego mężczyzn nie rozkmini, to chociaż się pośmieje (z niego i z siebie) i nabierze dystansu. Dystansu, by nie brać faceta aż tak serio, przypłacając przy tym zdrowiem, urodą i czym tam jeszcze.

Marek Krzystek | 2015-11-25

Cała seria „Jak wytrzymać…” to katechizm małżeński,do czytania razem z małżonkiem codziennie do śniadania,aby można było przetrwać wspólnie dłużej niż miesiąc miodowy. Według mnie jedyne poradniki dla zakupu których nie wrzuca się pieniędzy w błoto. Tłumaczy rzetelnie i obrazowo każde zachowanie mężczyzn i kobiet, oczywiście pod warunkiem, że wspólnie czyta się z przymrużeniem oka. A poważne wnioski należy wyciągnąć już samemu.

ewusia81 | 2011-09-13
Przeczytana: 14 marca 2011

Mówi się, że "Z nimi źle, a bez nich jeszcze gorzej". Ot, taka myśl przewodnia mi się nasuwa gdy się zastanowię nad pytaniem "Jak wytrzymać z mężczyzną" :)
Niewątpliwie jedna z moich ulubionych książek, zwłaszcza na poprawę humoru. Gorąco polecam :)