Co słychać wokół nas?

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

Publikacja Co słychać wokół nas? jest przeznaczona dla najmłodszych dzieci, które są na etapie rozpoznawania dźwięków wydawanych przez ludzi lub powiązanych z ich aktywnością. Będzie też niewątpliwie przydatna w terapii osób niepełnosprawnych zarówno w stopniu lekkim, jak i w stopniu znacznym. Może być również wykorzystana w terapii osób starszych, na przykład z afazją. Teczka zawiera: • 20...

Teczka zawiera:
• 20 kart do pocięcia (a po pocięciu 60 jednakowych rozmiarami kartoników);
• płytę CD z nagranymi dźwiękami;
• plastikowy arkusz z trzema kieszonkami;
• zeszyt-instrukcję.

W teczce znajduje się 10 kart (oznaczonych numerami od 1 do 10), na których zaprezentowano dźwięki diametralnie różne (np. śmiech i ziewanie), oraz 10 kolejnych kart (oznaczonych numerami od 11 do 20), na których przedstawiono z reguły ten sam odgłos (np. kaszel), ale w wykonaniu różnych osób (kobiety, mężczyzny, dziecka lub grupy osób). Z kartami można pracować na wiele sposobów, które zostały opisane w zeszycie-instrukcji.

źródło opisu: Harmonia

źródło okładki: google