Ogród feng shui

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
poradniki
youstyna

Siła i harmonia to podstawowe elementy starożytnej sztuki feng shui. Skorzystaj z jej dobrodziejstw! Wzmocnij dobrą energię swojego ogrodu i poczuj jej pozytywny wpływ. Nie musi to być ogród utrzymany w azjatyckim stylu. O wiele ważniejsze jest właściwe zastosowanie 5 żywiołów oraz siatki bagua. Dzięki roślinom oraz różnym akcesoriom i elementom aranżacyjnym możesz wypełnić swój ogród życiem!...

Dzięki roślinom oraz różnym akcesoriom i elementom aranżacyjnym możesz wypełnić swój ogród życiem! Już małe zmiany mogą przywrócić pierwotną, naturalną równowagę.

Marta | 2017-07-07
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać