Bądź twórcą swojego zdrowia

9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradnik, zdrowie, żywność
poradniki
Alicja

Pomóż swojemu organizmowi pozbyć się toksyn, obciążeń i blokad emocjonalnych i odzyskaj równowagę w organizmie. Aby umożliwić organizmowi funkcjonowanie w pełni jego możliwości, konieczne są zmiany! Książka zawiera propozycje ćwiczeń oraz krótkie przepisy, które pomogą zachować energię życia i dobre samopoczucie. Z książki dowiesz się między innymi, jak: • oczyścić jelita • poprawić...

Z książki dowiesz się między innymi, jak:
• oczyścić jelita
• poprawić funkcjonowanie wątroby
• wyostrzyć pamięć i usprawnić mózg
• odżywiać się zgodnie z biorytmem
• dobrać ćwiczenia i medytacje dla siebie

źródło opisu: http://www.galaktyka.com.pl/

źródło okładki: http://www.galaktyka.com.pl/

dobrerecenzje | 2017-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2017

Pani Bożena Żak- Cyran, to dietetyczka, która opiera się na tradycyjnej medycynie i sama poprzez swoją dietę roślinną i sferę duchową , doszła do zdrowia po przebytej chorobie nowotworowej.
Każdy z nas powinien zadbać o swoje zdrowie poprzez zdrowy tryb życia, styl, nawyki i równowagę duchową.
Człowiek to ciało duch i umysł, muszą one współgrać i dojść do harmonii, bo tylko poprzez to człowiek czuje się zdrowy i szczęśliwy.
Wykorzystując swój umysł, można zmienić swoją fizjologię. Negatywne myśli i uczucia niszczą ciało.
Gdy jesteś szczęśliwy i zadowolony masz mniejsze szanse aby zachorować, a napięcie i stres blokują leczenie, a nawet je hamują.
Pamiętam, że gdy mój mąż w wieku 42 lat przeszedł rozległy zawał, na pierwszej wizycie po wyjściu ze szpitala , kardiolog spytał ”Jak pan to sobie poukładał w głowie? A mój mąż odrzekł „Panie doktorze, ja wiem, że umrę, ale teraz muszę żyć, bo mam żonę i dzieci i nie mogę się załamywać”.
Współcześnie ludzie obciążają swoje życie zbyt...

Biżebuba | 2017-07-03
Ewa1975 | 2017-12-01