Bądź twórcą swojego zdrowia

Galaktyka
poradnik zdrowie żywność
poradniki
poradnik zdrowie żywność

Pani Bożena Żak- Cyran, to dietetyczka, która opiera się na tradycyjnej medycynie i sama poprzez swoją dietę roślinną i sferę duchową , doszła do zdrowia po przebytej chorobie nowotworowej.
Każdy z nas powinien zadbać o swoje zdrowie poprzez zdrowy tryb życia, styl, nawyki i równowagę duchową.
Człowiek to ciało duch i umysł, muszą one współgrać i dojść do harmonii, bo tylko...

• Zdrowie
  • Kulinarne
  • Dieta i rozwój
  • Health
  • Poradniki
  • 2019
  • Zdrowe odżywianie

Dodaj cytat z książki Bądź twórcą swojego zdrowia