Wyrzuty

One: kelnerka, której hobby to kręcenie tyłkiem, i notoryczna bezrobotna, która nie może przestać uciekać, choć nikt jej nie goni. Czy łączy je tylko wspólny warkocz? Oni: taksówkarz, który uwielbia kobiety tylko wtedy, kiedy śpią, i jego przyjaciel, który pisze nie swój pamiętnik. Czy łączy ich tylko płacz matek? Czwórka tych (nie)typowych ludzi tworzy związki, w których miłość dokonuje swych zwykłych cudów, czyli tego, co możliwe i niemożliwe zarazem. Niby proste, ale gdy do głosu dojdzie to, co do tej pory potrafili ukryć, wszystko się komplikuje.

Patrycja Jabłońska | 2013-03-11

poprostu dziwna

malakka4 | 2012-02-04
Przeczytana: styczeń 2012

banalne życie przedstawione w niebanalny sposób.

Maria Radajewska | 2015-10-11
Niktbylekto | 2014-04-06