Fototerapia

Seria: Europejki
Wydawnictwo: Czarne
fototerapia, czarne

To opowieść o postrzeganiu. Z tych samych elementów rzeczywistości bohaterowie tworzą zupełnie różne światy. Akcja rozgrywa się współcześnie, głównie na warszawskiej Pradze, z jej specyficzną architekturą, mieszkańcami i atmosferą.

Bardzo sympatyczna i wciągająca historia grupki zaprzyjaźnionych studentów-współlokatorów. Czyta się szybciutko, bo i sama książka nie ma dużej objętości. Dodatkowym smaczkiem są niesamowite, oniryczne fotografie, autorstwa Małgorzaty Sałygi. Polecam.

sonia | 2012-02-26
Przeczytana: 25 lutego 2012

Ciekawa, zabawna, szybko się czyta, pomimo dość ambitnego konstruowania zdań. Można doszukać się drugiego dna :)

Potisz | 2016-06-17
Magdalena | 2016-05-07