Mój piękny rozwód

Seria: Do Torebki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Jackie prowadzi w Dublinie dobrze prosperującą kwiaciarnię. Chciałaby przyjąć oświadczyny wysportowanego, solidnego Dana, ale jest... mężatką...

inflamara | 2014-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2014

Pomysł niby nie zły,ale autorka niepotrzebnie tak ciągła tę historię,myślę że dużo lepiej wyszłoby to w krótszej wersji.Postacie mnie bawiły tak samo jak zabawne dialogi,ale po pewnym czasie czytałam juz tylko same dialogi i omijałam długie przemyślenia

Magdalena | 2013-01-31
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Właściwie to nie powinnam chyba pisać tej recenzji, bo nie skończyłam tej książki. Po prostu brakowało mi sił do niej. Spodziewałam się przyjemnego romansidła na wieczór. Dostałam niestety gniota, którego trudno się czytało. Strasznie dziwnie napisana książka. Dziwne te postacie były i te dialogi. Nie polecam.

Elżunia | 2016-06-09
Przeczytana: 08 sierpnia 2010