Mój piękny rozwód

Seria: Do Torebki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Jackie prowadzi w Dublinie dobrze prosperującą kwiaciarnię. Chciałaby przyjąć oświadczyny wysportowanego, solidnego Dana, ale jest... mężatką...

Gosia | 2018-11-16
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 15 listopada 2018

Książka ma raczej słabe oceny, a według mnie nie była wcale taka zła.
To typowa literatura kobieca i Clare Dowling wcale nie odbiega tutaj od wielu nieraz gorszych pisarek.
Czytałam wiele gorszych powieści. Jedną gwiazdkę odjęłam za kilka fragmentów niepotrzebnie przedłużających akcję, ale jedną też dodałam za sporo miejsc dowcipnych i śmiesznych.
W rozrachunku wyszła całkiem dobra książka.
Historia pary, która pokochała się miłością nagłą, niespodziewaną i szaloną, a potem musiała nastąpić codzienność. Można było się lepiej poznać, opadły niektóre maski i pozy, jedno większe nieporozumienie i rozstanie.
W konsekwencji rozwód, ale gdy miłość jest prawdziwa, to czasem naprawdę trudno się rozstać...
Seria "Do torebki" dobrze mi się kojarzy, bo już coś czytałam spod tego znaku. To nieskomplikowana literatura kobieca i nie należy więcej oczekiwać.
Jeśli ktoś taką lubi, to zachęcam do lektury. W powodzi New Adult to raczej pozycja dla trochę dojrzalszych kobiet.

inflamara | 2014-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2014

Pomysł niby nie zły,ale autorka niepotrzebnie tak ciągła tę historię,myślę że dużo lepiej wyszłoby to w krótszej wersji.Postacie mnie bawiły tak samo jak zabawne dialogi,ale po pewnym czasie czytałam juz tylko same dialogi i omijałam długie przemyślenia

Magdalena | 2013-01-31
Przeczytana: 30 stycznia 2013

Właściwie to nie powinnam chyba pisać tej recenzji, bo nie skończyłam tej książki. Po prostu brakowało mi sił do niej. Spodziewałam się przyjemnego romansidła na wieczór. Dostałam niestety gniota, którego trudno się czytało. Strasznie dziwnie napisana książka. Dziwne te postacie były i te dialogi. Nie polecam.

Madziula | 2018-08-16
Agnieszka | 2018-01-12