Paintball and Airsoft Battle Tactics
hobby
Kacper

Oto długo oczekiwany podręcznik dla weekendowych wojowników i uczestników wojskowych symulacji. Pomoże ci on rozwinąć kompetencje i rozumienie sztuki i nauki stojącej za wojskową strategią i taktyką. Ta napisana przez amerykańskiego analityka wojskowego, który trenował jednostki wojskowe w USA i na całym świecie biblia paintballu odświeży i wzbogaci wiedzę każdego miłośnika gier wojennych, zarówno całkowitego nowicjusza jak i starego weterana.
Jednak na tym nie koniec – podręcznik ten zawiera również wiadomości na temat podstawowych umiejętności indywidualnych żołnierzy i liderów, ćwiczenia w grupach i schematy operacji patrolowych – wszystko to, co jest niezbędne by rozgrywkę paintbollawą czy airsoftową wnieść na nowy poziom rozrywki i zabawy i poszerzyć praktyczną wiedzę i rozumienie taktyki i strategii działań operacyjnych w małych grupach.

źródło opisu: Wiedza Powszechna, 2014

źródło okładki: http://wiedza.pl