Dwa kroki w przyszłość

Tłumaczenie: Weronika Żółtowska
Cykl: Long Tall Texans (tom 26) | Seria: Bestsellers
Wydawnictwo: Harlequin
Lawless

Kilka lat temu Judd uratował młodziutką Christabel przed utratą zdrowia, a może nawet i życia. Czując się odpowiedzialny za jej los, zawarł z nią fikcyjne małżeństwo. W ich posiadłości życie toczy się ustalonym rytmem, każdy z domowników zna swoje miejsce, a na straży tego spokoju stoi opanowany i skryty Judd. Niedoświadczona Christabel nie śmie mu wyznać, że jest w nim od dawna zakochana. Tę sielankową atmosferę mąci kilka niezwykłych wydarzeń. Najpierw przyjazd filmowców z Hollywood, potem brutalne morderstwo w najbliższej okolicy. Od tej pory nic już nie będzie takie samo, a najgłębszej przemianie ulegną relacje Judda z Christabel?

Kilka lat temu Judd uratował młodziutką Christabel przed utratą zdrowia, a może nawet i życia. Czując się odpowiedzialny za jej los, zawarł z nią fikcyjne małżeństwo. W ich posiadłości życie toczy się ustalonym rytmem, każdy z domowników zna swoje miejsce, a na straży tego spokoju stoi opanowany i skryty Judd. Niedoświadczona Christabel, nie umie mu wyznać, że jest w nim zakochana. Tę sielankową atmosferę mąci kilka wydarzeń.
Przyjazd filmowców z Hollywood, potem brutalne morderstwo.

Akcja książki dosyć przewidywalna, dobrze napisana,wspaniała historia.
Świetna fabuła, trzyma w doskonałym napięciu.
Powieść bardzo dobra,przyjemna lektura do zrelaksowania.
Fajnie się czyta, miły wieczór spędziłam przy książce, a obok mnie towarzyszył mój piesio Toruś.
Lubię romanse autorstwa Diany Palmer pisze piękne,mądre książki,które trzeba przeczytać!!! mnie się podobała ta książka!!!

DolOres | 2012-12-15

Jak dla mnie książka bardzo podobna do poprzedniej. Początej jako poznawanie się, rozwinięcie wielki romas, sceny erotyczne i zakonczenie które każdy pozna po przeczytaniu. Moim zdaniem wszystko na jedno kopyto. Nie ma czegoś co odmieni każdą książkę od siebie.

Małgorzata Zberowska | 2013-09-21
Przeczytana: 20 września 2013

moim zdaniem super, to co z tego że przewidywalna, ale bardzo przyjemnie się ją czytało :)

Bożena | 2011-10-16

Powieść czyta się szybko. Historia jak z typowego Harlequina. Trochę przeciwności losu , miłość w tle i szczęśliwe zakończenie romansu. Nie powiem ,że nie lubię happy endów , ale za książkami , których zakończenie jest przewidywalne nie przepadam. Przeczytałam i mogę polecić jako książkę dla relaksu.

Deruska | 2011-10-21
Przeczytana: 12 lipca 2011

Super po prostu cudoo książka. Gdy zaczełam czytać ją po raz pierwszy na początku wydawała mi się strasznie nudna i nieciekawa jednak później wciągneła mnie akcja. Nawet po przeczytaniu wciąż wracam do niektórych wątków z tej powieści. Polecam ją do przeczytania.

Paula | 2014-03-31
Przeczytana: 31 marca 2014

Naprawdę polecam książki tej autorki. Jeśli chcesz sięgnąć po coś lekkiego i przyjemnego po ciężkim dniu w pracy, a potem w domu z dziećmi... To jest coś idealnego

Gosia9101 | 2014-05-23
Przeczytana: 23 maja 2014

Twórczość Diany Palmernigdy mi się nie znudzi. Jej książki mają w sobie jakąś magie.

CARAMEL | 2012-10-16
Przeczytana: 16 października 2012

ulubiona :)

Podoba mi się wytrwałość Christabel. Ja bym go chyba zastrzeliła. Taki czasami byl denerwujący... Ale historia mi się podobała... Ogólnie bardzo lubię książki Diany Palmer. Moze dlatego, że lubię czytac romanse (wszelkiego rodzaju). A jak Judda skręcała zazdrość to sobie pomyślałam "Dobrze ci tak!". Bo on przecież tez flirtował z tą gwiazdeczką z Hollywood... Okzało się, że udawał, ale dla Christabel to nie było miłe... I w pełni ją rozumiem. Ja tej gwiazdeczce w końcu był włosy powyrywała...

isabelle142 | 2012-08-26
Przeczytana: 25 sierpnia 2012

Czytało się szybko (jak wszystkie tego formatu), jednak te ich ciągłe nieporozumienia mnie irytowały, cały czas zmagali się z tymi samymi problemami, ileż można to ciągnąć?