Dyskusje o książce Czarne światło

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Witamy w nowej odsłonie lubimyczytać.pl
Nowe Lubimy czytać to totalna porażka!!!!!!  wiesza się, mieli, korzystanie z tej wersji to jak pobyt w piekle, lub najgorszy koszmar. Rekomendacja to już w ogóle totalna masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (marzec 2018)
 Przedsmak zła Przedsmak zła  Dziewczyna we mgle Dziewczyna we mgle  Sprzedawczyk Sprzedawczyk  Obcy we własnym kraju. Gniew i żal amerykańskiej prawicy.
Czytamy w Święta
A ja czytam  Czarownica i jest super :)
Pokazuje 6 z 12
Zobacz kolejne