Refleksoterapia. Stopy, uszy

Seria: Porady lekarza rodzinnego
Wydawnictwo: Literat
zdrowie, medycyna
youstyna

W tym praktycznym poradniku opracowanym przez fizjoterapeutów i masażystę znajdziesz informacje na temat zalet leczniczego masażu stóp i uszu. Krok po kroku wyjaśniono, jak należy prawidłowo wykonać leczniczy masaż. Zamieszczono gotowe schematy terapii na konkretne schorzenia. Na kolorowych rysunkach pokazano lokalizację głównych receptorów stopy na grzbiecie stopy, po wewnętrznej oraz zewnętrznej stronie, na podeszwie stopy prawej i stopy lewej, a także strefy na uchu. Polecamy również książkę ?Refleksoterapia stóp. Porady lekarza rodzinnego?.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90258937-refleksoterapia-stopy-uszy

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90258937-refleksoterapia-stopy-uszy