Wykradzione aniołom

Wydawnictwo: Wołoszański

Był czwartek 16 września 1998 roku. Cannes na Riwierze Francuskiej jak zawsze wypełniały tłumy gości, gdy nagle pod jedną z luksusowych willi podjechały samochody policyjne. Po chwili z tonącego w zieleni domu wyprowadzono leciwego mężczyznę, poszukiwanego od maja tegoż roku. To był Licio Gelli, człowiek, którego biografia mogłaby z powodzeniem posłużyć do kilku sensacyjnych scenariuszy filmowych.Briana Dullaghana zainteresował bujny życiorys Gellego i umiejętnie wplótł go w swoją opowieść o Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej.

Sebastian | 2014-05-08
Przeczytana: 07 maja 2014

Książkę dobrze się czyta. Nie jest rewelacyjna ale zdarzają się dobre teksty jak ten o zimnym piekle :-)

Maria | 2015-12-07
Na półkach: Przeczytane, EBOOK