Prasa w Lublinie (1989-2003). Realia wolnego rynku

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

z rec. prof. J. Adamowskiego] Książkę uznaję za dość ważną i potrzebną, zwłaszcza z punktu widzenia oceny stanu mediów w regionie uważanym za słabiej rozwinięty gospodarczo (co zwykle ma znaczący wpływ na stan środków masowej informacji tam funkcjonujących). Pracę uznaję więc za solidną pomoc w procesie dydaktycznym, zwłaszcza zaś w zakresie nauczania o mediach lokalnych. z czysto merytorycznego punktu widzenia książkę uważam za ciekawą, jako że zawiera spory zasób interesującej wiedzy o mediach drukowanych Lublina.