Skuteczny networking

Wydawnictwo: Onepress
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Network with confidence
biznes, finanse

Networking budzi w Tobie sprzeczne uczucia? Zmień to! Zachowaj profesjonalizm i pewność siebieMów, słuchaj i zdobywaj przyjaciół w biznesieZachowaj autentyczność i pokonaj stresKontakty w biznesie: instrukcja w kieszeniSieć powiązań i kontaktów zawodowych dla każdego aktywnego biznesmena stanowi bezcenne wsparcie. Czasem jednak takie znajomości nie wnoszą niczego nowego, a jedynie zajmują Twój bezcenny czas. Dowiedz się zatem, jak wdrożyć skuteczny networking, który poprawi Twoje perspektywy zawodowe. Naucz się odpowiednio dobierać spotkania, zadawać właściwe pytania i radzić sobie ze zdenerwowaniem. Przekonaj się, jak wiele korzyści możesz uzyskać dzięki sensownym kontaktom. Zadania do wykonaniaSprawdź, jak działa logika networkingu.Słuchaj z uwagą i mów, przyciągając uwagę.Efektywnie zarządzaj kontaktami po spotkaniu.Zachowuj się autentycznie i stawiaj na fachowość. Zostań mistrzem w sztuce networkingu. Książki z serii Kariera w kieszeni powstały z myślą o zapracowanych ludziach na każdym szczeblu kariery. Pomogą Ci rozwinąć te umiejętności, dzięki którym Twoje życie zawodowe nabierze prawdziwego rozmachu. Stosuj złote reguły networkingu, korzystając z cennych i praktycznych wskazówek specjalistów.

Marjory | 2014-01-12
Przeczytana: 2013 rok

Książka przedstawia założenia "networkingu" w bardzo skrótowy sposób, ale zwięzła forma bywa wygodna np. na samym początku świadomej przygody z networkingiem. Dlatego moim zdaniem może być przydatna dla osób, dla których jest to pojęcie całkowicie nowe. Każdemu jednak może przypomnieć o tym, że skuteczna komunikacja, to coś bardzo ważnego. Nie tylko w biznesie.

Napisana została z perspektywy brytyjskiej i może trochę odstawać od naszej rzeczywistości, ale pewne rzeczy są niezmienne i niezależne od szerokości geograficznej.

ark0601 | 2014-11-11
Przeczytana: listopad 2014