Księga czarów : tajemne sekrety Merlina : zawiera poczet czarodziejów, opis ich działań i wielu cudownych mocy, wedle słów mistrza Merlina

Tłumaczenie: Patrycja Zarawska
Wydawnictwo: Debit
Wizardology : the book of the secrets of Merlin

Opiekunem i twórcą Księgi Czarów jest sam Merlin, szukający dla siebie godnego następcy. Czytelnik, czy to młody, czy w sile wieku, otrzymuje od wielkiego czarodzieja zadania testujące jego wytrwałość i "magiczne" zdolności, a przy tym zdobywa wiedzę niezbędną do poznania czarów. Nieodłączną częścią księgi są karty do wyróżnienia, list skreślony ręką Merlina oraz wielka tajemnica, którą udaje się posiąść tylko najbardziej nieustraszonym adeptom magii.

[il. Anne Yvonne Gilbert et al. ]

| 2010-05-20
Na półkach: Przeczytane, Moja kolekcja

Teraz jest to dla mnie tylko jedna z książek do kolekcji, ale wiążą się znią dla mnie bardzo miłe wspomnienia. Pamiętam jak rozwiązywałam zagadki Merlina, szukałam ukrytych napisów w książce, coś wspaniałego.

Wiórek | 2010-07-19

Jako mała dziewczynka miałam słabość do takich wydawnictw i potrafiłam spędzić wiele czasu nad ich rozszyfrowywaniem i szeroko pojętą "kontemplacją"...

Mashio | 2013-09-29

Książka typowo dla dzieci. Nie należy jej brać zbytnio na poważnie, jednak można doszukać się jakiegoś ezoterycznego wprowadzenia do magii, przez co zacząć się tym interesować.

Kvt3lyn | 2013-07-07

Świetna książka dla dzieci. Mogłabym ją przeglądać bez końca :) Kiedyś czytałam ją codziennie, rozwiązywałam zadania i świetnie się przy tym bawiłam!

Aiko | 2012-07-09

Mogłabym ją czytać bez końca ! : D

NightCookie | 2015-09-04

Bardzo pomysłowe wydanie :D

bartek | 2013-02-27
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam
Przeczytana: 03 lutego 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

dobra

darcixelo | 2016-11-21