Płomień zemsty

Cykl: West Coast (tom 2)
Wydawnictwo: Amber

Shannon usiłuje zapomnieć o koszmarze swojego małżeństwa, przeszłość jednak nie chce odejść. Powraca w jej snach i w makabrycznej rzeczywistości, za sprawą nieuchwytnego podpalacza. Na światło dzienne wychodzą mroczne rodzinne sekrety. Ale jest też nadzieja tajemniczy Travis Settler. Jedyny, który wierzy, że ktoś nastaje na życie Shannon. Jedyny, który może rozszyfrować znaczenie przerażającego symbolu...

betina360 | 2014-12-13
Na półkach: Przeczytane, 2014, Lisa Jackson
Przeczytana: 13 grudnia 2014

Lisa po raz kolejny napisala dobry thiler trzymajacy w napieciu i w sumie prawie do konca nie wiedzialam kto za tym wszystkim stoi. Koniec rodzinny i romantyczny ale i to jest fajne w jej ksiazkach.Bede szukala kolejnych jej powiesci bo jest jedna z moich ulubionych pisarek.

gwiazdka | 2013-07-20
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 20 lipca 2013

Czytało mi się dość szybko i przyjemnie, miejscami dostarczyła nieco mocniejszych wrażeń. Łatwo za to było odgadnąć sprawcę, chociaż teoretycznie nigdzie wcześniej nie został on ujawniony. Kilka rzeczy wydało mi się mocno naciągniętych, najbardziej chyba „arsons”. Zakończenie zaś aż ociekało słodyczą. Książkę jednak ogólnie zaliczam do miłej lektury, chociaż nie zalicza się do tych, do których wraca się wielokrotnie.

Patrycja | 2013-12-03
Przeczytana: 15 października 2013

Zawiłości rodzinne, strach, ból i miłość, ale przede wszystkim miłość do nieznanej córki. Lisa Jackson moim zdaniem jest to jedna z najlepszych autorek thrillerów romantycznych, jedna z moich ulubionych autorek.

Romeo | 2015-05-06

W świecie stworzonym przez Lisę każdy mężczyzna ma ciemne włosy, niebieskie oczy, wąskie usta i kwadratową szczękę, cóż.

Helliua | 2014-05-08
Przeczytana: 01 maja 2014

Nie powiem, że to była zła książka, ani też że rewelacyjna. To coś po środku. Czytając opinie poprzedników z wieloma muszę się zgodzić. Akcja toczy się szybko, ale opisy wykańczają i dopiero od około 300 strony robi się ciekawie. Moim zdaniem trochę przesadzone, aczkolwiek jeśli ktoś szuka czegoś na luźne wieczory to to będzie w miarę trafionym wyborem. Koniec (w moim odczuciu) bardzo nieprzewidywalny.

| 2014-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

'Płomień zemsty' to moja pierwsza przygoda z Lisą Jackson, ale na pewno nie ostatnia. Początki były trudne, chyba dopiero za trzecim podejściem naprawdę wpadłam, jednak było warto. Mimo, że w połowie książki wiedziałam już, kto jest sprawcą, pozostawał cień niepewności. Urzekła mnie lekka forma i oczywiście historia miłosna. Słodka, czasem aż mdła - ale czegóż innego potrzeba w letni, leniwy wieczór?

Sztachetka1 | 2016-07-27
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 27 lipca 2016

rety... dawno nie czulam takiego scisku w zoładku czytając książke...wciagajaca pełna piersią. ksiazka godna polecenia jesli ktos lubi kryminaly i psychopatyczna zemste...naprawde akcja trwa przez niemal cala ksiazke dopiero ostatnie strony to rozluznienie miesci (w moim przypadku)
POLECAM...

Agnieszka Kozera | 2014-06-29

Niesamowita ksiązką. Pochłonęłam ją w przeciągu jednego dnia, czyta się szybko, bardzo wciągająca akcja ;) Zakończenie w ogóle niespodziewane, czyli dokładnie takie jakie powinno być. Polecam wszystkim wielbicielom mocnych wrażeń i chęci nadążania za akcją!

Magda ksiazkowo01 | 2014-08-04

No co tu dużo mówić, Lisa jest moją mistrzynią:)

anawa004 | 2012-11-07
Przeczytana: 07 listopada 2012

Bardzo przewidywalna, nic porywającego w niej nie znalazłam. Akcja zaczyna się rozkręcać około 300 strony, rodzice szukający porwanego dziecka tak naprawdę tkwią w miejscu,nie robią nic tylko dużo mówią, a zajęci są bardziej rodzącym się między nimi pożądaniem. Sama jestem matką i jak coś się dzieje mojemu dziecku tylko ono wtedy się liczy, wszystko inne schodzi na boczny tor, działam, więc uważam, że historia w tej książce jest zbyt naciągana.