Mroczny tunel

Cykl: Eve Duncan (tom 5) | Seria: Miłość i Sensacja
Wydawnictwo: Lucky
The Dark Tunnel
ofiara, szkielet, masakra

Jej praca polega na rekonstrukcji twarzy ofiar brutalnych morderstw. Ale kiedy Eve Duncan, rzeźbiarka sądowa, pracuje nad czaszką kolejnej ofiary, nie spodziewa się, że czeka ją potworna niespodzianka. Twarz zamordowanej kobiety została zmasakrowana, sprawcy nie chodziło jednak o ukrycie tożsamości kobiety. Jego plan jest bardziej przerażający. W miarę, jak sprawne dłonie rzeźbiarki...

Jej praca polega na rekonstrukcji twarzy ofiar brutalnych morderstw.

Jego plan jest bardziej przerażający. W miarę, jak sprawne dłonie rzeźbiarki odtwarzają rysy zabitej dziewczyny, Eve zaczyna rozpoznawać kogoś, kogo bardzo dobrze zna.

Kogoś, kto nie jest martwy. Jeszcze nie...

źródło opisu: [Lucky, 2005]

betina360 | 2014-02-11
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 11 lutego 2014

Dobra ksiazka wciaga od 1 strony.Janie to kopia kobiety zyjacej w innej epoce.Eve ktora stworzyla jej dom ma dosc ciekawy zawod gdyz robi rekonstrukcje twarzy osob ktore zostaly zamordowane.Kim jest psychopata ktory dreczy Janie dowiecie sie czytajac Mroczny tunel.Koniec mnie zaskoczyl.Dodam jeszcze ze ksiazke czyta sie bardzo szybko przez akcje ktora jest stopniowana.

Agata | 2013-03-02
Przeczytana: 02 marca 2013

Książkę bardzo szybko się czyta . Historia jest wciągająca "Czy on znajdzie ją czy uda jej się złapać jego w pułapkę " . Tak można podsumować całą treść książki . Jednak przeplatanie snów i jawy też dodaje pewnego klimatu tej książce pozwalając na jeszcze lepsze poznanie bohaterów i zapoznanie się z ich motywacjami. Wydaje się też że od razu nie założyłam że cała historia może skończyć się dobrze wraz z Jane, Eve i Joe oczekiwałam na rozwinięcie sytuacji, a Trevor wciąż mnie zaskakiwał swoim zachowaniem . Jednak zdziwiłam się że tak szybko porzucił Jane może rzeczywiście poczuł że może na nią poczekać , a ona nawet nie będzie zdawała sobie z tego nawet sprawy .

Agnieszka | 2015-10-24
Przeczytana: 24 października 2015

Ech, ja to mam szczęście do czytania książek z serii i to nie od początku. No cóż... A co do książki, to lubię powieści tej autorki, ma fajny sposób pisania, ciekawe historie, super dialogi i akcja trzymająca w napięciu. ;) Tylko szkoda, że zawsze wtrąci jakieś zdolności ponadnaturalne... Ciekawy pomysł, taki trochę nietypowy seryjny morderca. ;)

Escritora | 2010-11-02

Książka lekka. Fajnie się ją czyta, zastanawiając się kim może być tajemniczy chory człowiek.

hollidayss | 2014-09-27

Wciągnęła mnie akcja tej książki, prawie że biegłam po drugą część do biblioteki :)

Dominika | 2014-06-27

WYŚMIENITA. Kryminał z wątkiem miłosnym. W sam raz w moim guście.

Vivan | 2013-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2013