Trzydzieści to za mało

Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf

Vanessa od kilku miesięcy spotyka się z Connorem. Jest przystojny, inteligentny, romantyczny, jednym słowem taki, o jakim marzy każda dziewczyna. Ale rozmowa, którą Vanessa przypadkiem podsłuchuje na

lacerta | 2012-03-03
Przeczytana: 03 marca 2012

Bardzo pouczająca i nawet mnie zaskoczyła, co rzadko zdarza się książkom z tej serii. Ładnie opisana i pokazuje, że nie można dopowiadać sobie pewnych rzeczy, a najważniejsza, w każdego rodzaju związkach, jest rozmowa.

Maggie_Rose Black | 2011-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2011

"Trzydzieści to za mało" autorstwa Katherine Parker to moja 5 książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty. Pokazuje nam, że nie zawsze jest tak jak myślimy. Że słowa wyrwane z kontekstu nic nie znaczą i trzeba o tym porozmawiać, a nie żyć tylko ze swoimi domysłami, bo takim sposobem nigdy się nie dowiemy prawdy i wtedy największe szczęście może nas opuścić i to tylko przez własną głupotę.
Książka podobała mi się. Taka akurat na odpoczęcie od cięższych lektur. Polecam.

Jolantino | 2011-09-06
Na półkach: Wakacje 2011, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 28 lipca 2011

A już myślałam, że on nie miał tylko pieniędzy na kwiaty, a ona wszystko wyolbrzymiała. A tu takie BUM! Niektóre osoby wstydzą się mówić o swoich chorobach, bojąc się, że nie zostaną zaakceptowane przez rówieśników. Myślę, że nasze społeczeństwo jest już w miarę nauczone tolerancji w takich sprawach.
W tej książce chodziło o kogoś bliskiego i choć podobno "to nie miało nic wspólnego z zaufaniem", to ja uważam inaczej. Ale podobało mi się.

Kristen15 | 2012-07-04

Trzydzieści to za mało napisana przez Katherine Parker.Opowiada o dziewczynie która od kilku miesięcy spotyka się z Connorem. Jest przystojny, inteligentny, romantyczny, jednym słowem taki, o jakim marzy każda dziewczyna. Ale rozmowa, którą Vanessa przypadkiem podsłuchuje na przyjęciu urodzinowym koleżanki, burzy ten wizerunek idealnego chłopaka.Książka jest lekka,która w miarę przyjemnie się czyta. Pisze iż "w miarę" gdyż wole cięższe i bardziej rozwinięte książki, które są z motywem,wysilają nas do myślenia itp. ale polecam ją dziewczyną które lubią romantyczne zakończenia :)

Eliza | 2014-05-07

Większość książek z tej serii przeczytałam w około rok zostało mi tylko kilka. Są lekkie i bardzo fajne na jeden wieczór i nie grube.

PozytywnieZaczytana | 2012-10-16
Przeczytana: 14 października 2012

Książka fajna, łatwo się czyta i poza tym krótka dla tych co nie lubią długich, ale pomysł był trochę oklepany.

Dominika | 2013-09-08
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane
Przeczytana: sierpień 2013

Taka tam cieniutka książeczka którą bardzo szybko się czyta .

Aisog | 2010-12-10
Przeczytana: 30 października 2010

Baaardzo mi się spodobała. Niestety jest bardzo krótka :(

Kiszka175 | 2014-12-15
Przeczytana: lipiec 2014

Bardzo dobra. Taka jest moja ocena, ponieważ mnie wzruszyła. Z tej książki możemy wywnioskować, że nie powinniśmy wierzyć słowom, które nie są 'sprawdzone', bo później można robić błędy, które mogą być bardzo bolesne. Ukazuje, że w związkach powinniśmy rozmawiać, bo tylko tak możemy dowiedzieć się prawdy.

Mackula | 2012-08-01

Super, podobał mi się ten motyw z kwiatami . a książka porusza nasze myśli , poruszane są tam sprawy szkolne i w związku, ze trzeba sobie ufać i nie wolno mieć przed sobą tajemnic .. bo może to się źle skończyć tak jak w tej książce . Tylko oczywiście na końcu dobrze się kończy ^^,