Liwia

Christina jest całkowitą ignorantką, jeśli chodzi o komputery, Internet i wszystko, co z tym związane. Okazuje się jednak, że jedynym sposobem nawiązania kontaktu z Michaelem, którego poznała na przyjęciu u kolegi, jest właśnie Internet. Ma trzy wyjścia - albo zapomnieć o chłopcu, który bardzo jej się spodobał, albo zainteresowac się wreszcie nowoczesnymi metodami komunikowania się z ludźmi, albo zwrócić się o pomoc do swojej przyjaciółki Courtney. Wybiera to trzecie.

źródło opisu: Elf, 2006

Ciekawa i szybko się czyta. Aż człowiek żałuje, że wszystko nie układa się tak pięknie jak w tej książce.

sztuku | 2011-05-15
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

Seria ''Nie dla mamy..'' nie którym może kojarzyć się z książkami dziecinnymi i głupimi opowiastkami. Niestety wszyscy, którzy tak myślą są w błędzie. Niby książki są krótkie ,bo chyba żadna nie ma więcej nić 130 stron. Ale to nie oznacza ,że są dziecinne. Wręcz przeciwnie. Jak dotąd wszystkie książki z tej serii ,które przeczytałam miały choć ciutke opowieści z życia wzięte.

''Niech żyje dysleksja''- na tej ksiązce się lekko zawiodłam. Przyciągła mnie autorka, ponieważ poprzednia książka ,którą czytałam tej autorki była najlepsza z całej tej serii. Zaraz po autorce moją uwagę przyciągła okładka. Ni to żółty , ni zielony. Plus taka ładna dziewczyna na okładce :)

Główna bohaterka Christina na jednym z przyjęć poznaje przystojnego chłopaka. Zdobywa jego numer komunikatora ( jak nasze gadu-gadu ). Niestety ona zupełnie się na tym nie zna i z pomocą zwraca się do przyjaciółki. Ta po ,krótkim wachaniu zgadza się. Od czego są w końcu przyjaciele? Kilak tygodni czekania i nic. Michael...

Naprawdę ciekawa książka :D Szkoda że nie dowiem się czy chłopak jej wybaczył :c

Justyna Wróblewska | 2012-02-03
Przeczytana: 02 lutego 2012

Świetna książka. Bardzo mnie wciągnęła i wzruszyła. (♥) Polecam wszystkim.

Kinga | 2012-04-13
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2012
Przeczytana: 12 kwietnia 2012

Bardzo fajnie się tą książkę czytało.
Książka w obecnym czasie jest jedną z moich ulubionych z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty".

domii123 | 2013-01-17
Na półkach: 2013, Przeczytane
Przeczytana: 17 stycznia 2013

Książka jest dość ciekawa. Chociaż według mnie powoli się rozkręca. Mimo to, lubię wszystkich bohaterów. A w szczególności Courtney i Michael :)
Polecam tę książkę, chociaż są lepsze w tej serii.

Marteła | 2015-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2015

Bardzo fajna książka fabuła jest dobra nie podobało mi się ,że tak szybko się skończyło jeszcze można było by coś dopisać ale ogólnie bła fajna

Sasia_ | 2012-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2012

Książka fajna i szybko się ją czyta. Szkoda, że czasami sprawy się nie rozwiązują tak szybko. Jedna z ciekawszych książek z tej serii.

xKamii | 2010-07-07
Przeczytana: 05 lipca 2010