Przepisy na miłość - czyli mały przewodnik dla serca

Wydawnictwo: Seven
aforyzmy
Inne
Anna

Miłość jest wszystkim – początkiem i końcem. Najlepsze, co możemy uczynić na tym świecie, to zawierzyć miłości… i nareszcie zacząć kochać. Zawarte w niniejszej książce teksty Phila Bosmansa, pełne serdecznego ciepła i głębokiej refleksji, prowadzą nas poprzez pory roku, które są jednocześnie porami życia oraz ludzkiej duszy. Z książki tej bije typowe dla Bosmansa ciepło - ciepło serca. Poświęć czas na to, by być człowiekiem. Poświęć czas na to, by być człowiekiem dobrym. Kto kocha, znajdzie czas. Dzisiaj.

źródło opisu: Seven, 2010

źródło okładki: Zdjęcie autorskie